כמה צ'קים להזמין בעת הזמנה של צ'קים מעוצבים?

כמה צ'קים להזמין בעת הזמנה של צ'קים מעוצבים?

בכל משרד חשוב שיהיה מלאי מספיק של צ'קים מעוצבים ולכן כאשר פותחים את הארגז האחרון חשוב להזמין אותם בהקדם.

תחשיב של כמות הצ'קים להזמנה

הדרך הנכונה היא לבדוק מתי הוזמן המשלוח הקודם של צ'קים מעוצבים, מה הייתה הכמות שהוזמנה וכך אפשר לדעת תוך כמה זמן סיימו בהנהלת החשבונות כמות זו. יש מקרים שיעדיפו להזמין כמות גדולה יותר, כמות זהה או כמות קטנה יותר. אחת הסיבות להקטנת ההזמנות מדי פעם היא השימוש התכוף בהעברות בנקאיות. 

אף על פי כן, ברוב המקרים משתמשים באופציה של צ'קים מעוצבים כאשר רוכשים כמות גדולה של סחורות ומעבירים לספק כמות של המחאות חודשיות, כדי לכסות את מלוא עלות הסחורה. 

אפשרויות של הזמנת צ'קים מעוצבים

אפשר להזמין כמה ארגזים שרוצה החברה ועל פי הצורך שלה, בדרך כלל בכפולות של 1,000 יחידות כמו אלף, אלפיים, שלושת אלפים, חמשת אלפים, עשרת אלפים וכו'.

מעבר לכך ברוב המקרים לא יוצר מצב שהחברה תישאר ללא המחאות אם ההזמנה בוצעה במועד והתקבל אישור מהבנק וזאת כיוון שמלאכת ההדפסה וגם המשלוח מתרחשים בזריזות רבה. 

הקפדה על טיבן של ההמחאות

הנושא החשוב ביותר בנושא ההמחאות הוא הגנה מפני זיופים ומעשי מרמה. זו הסיבה שמייצרים את ההמחאות הללו על פי תקן 501 הכולל שימוש בצבעים ביטחוניים, ב – UV למניעת דהייה של הטקסט ובספרור התואם את ההנחיות של הבנק, כדי ליצור המשכיות של הכמות של צ'קים מעוצבים שהוזמנו בפעם הקודמת.

כאשר מקפידים על כל המכלול, התוצאה היא מדהימה ואפשר ליהנות מאספקה של המחאות יפהפיות הכוללות לוגו על רקע מים, הטבעה של הולוגרמה בכסף או זהב ועיצוב מרהיב. 

מעוניינים בעוד מידע על הדפסת פנקסי צ'קים? הקליקו על הלינק

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם