סרטי תדמית – וידאו או אנימציה

סרטי תדמית

חברות ובעלי עסקים רבים מתלבטים בשאלה הנצחית- האם עדיף להשקיע בהפקת סרט תדמית המבוסס על וידאו או אנימציה? מדובר כמובן על התלבטות לא פשוטה, היות ולשני סוגי הסרטים יש את היתרונות והחסרונות שלהם. בכל מקרה, מומלץ לעבוד אך ורק עם חברה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמם את סרט התדמית האיכותי והמושקע ביותר. חברה מנוסה תוכל לסייע לכם לבחור את סוג הסרט המתאים ביותר לעסק שלכם, למטרות שלכם וכמובן גם לתקציב שלכם. חשוב לזכור כי לכל עסק יש את הייחודיות שלו ואת היתרונות שלו, אשר ניתן להדגיש בצורות שונות בהתאם לקהל היעד ולערכים של העסק. למשל, חברת הלבשה לבני נוער תעדיף לרוב צילום וידאו על מנת להדגיש את הגזרות של הבגדים, בעוד חברה המוכרת שירותים פיננסים, אשר תעדיף סרטון אנימציה שיצליח להסביר את השירות בצורה פשוטה ויעילה יותר.

סרטי תדמית- היתרונות והחסרונות של סרטי וידאו מול אנימציה

סרטי וידאו יכולים להציג לצופים את בית העסק, את הבעלים שלו ואת המוצרים או השירותים שהוא מספק. למשל, בית עסק מסוג פיצרייה יעדיף לרוב סרט וידאו, על מנת לספק לכל אחד את החוויה של ביקור בעסק והתרשמות ממבחר הפיצות השונות. הצופה יכול להרגיש שהוא נמצא ממש בפיצרייה וכמעט מצליח להריח את ריח הבצק המשגע.

לעומת זאת, כאשר מדובר על חברה המוכרת שירותים פיננסיים שונים, עדיף יהיה להציג את השירות שלה באמצעות סרטון אנימציה. זוהי דרך פשוטה ונעימה יותר עבור הצופה, היות ואף אחד לא ירצה לצפות בגרפים ומספרים, אלא אם כן הם יוצגו בצורה מושכת ונעימה לעין.

כמו כן, במידה ובעל העסק לא מעוניין להציג את עצמו או לדבר למצלמה, עדיף להשקיע בסרטון אנימציה שיגרום לצופים לחייך ולחבב את העסק באופן אינסטינקטיבי. נקודה חשובה נוספת היא עניין התקציב, היות והשכרה של ציוד תאורה, ציוד צילום, צלם מקצועי וצוות של שחקנים עלול לעלות לא מעט כסף. לעומת זאת, הפקה של סרטון אנימציה נחשבת להשקעה זולה ומשתלמת יותר. לכן חשוב לשקול היטב את הנסיבות ולבחור את סוג סרטי התדמית המתאימים ביותר עבורכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מנהלי מחשוב או CTO? המאמר הזה הוא בשבילכם
הטכנולוגיה המתקדמת אותה ניתן להטמיע היום במחשבים של ארגונים מהווים הזדמנות להתקדם לעבר קדמה...
קרא עוד »
פבר 27, 2020
איך ללמוד לבגרות באנגלית?
האם אתם בטוחים שהאנגלית שלכם היא לא משהו? אינכם מצליחים לקרוא ולדבר אנגלית כנדרש מכם ואתם עומדים בפני...
קרא עוד »
יול 06, 2021
בחינת חלופות לשיפור כישורי הבישול והכנת האוכל שלך
במסע לשיפור מיומנויות קולינריות, חשוב להכיר בכך שישנם מספר מסלולים מעבר לשיטות המסורתיות של תרגול...
קרא עוד »
נוב 15, 2023