7 דברים שכדי לדעת על אופיס 2019

7 דברים שכדי לדעת על אופיס 2019

אחת לכמה שנים, חברת מיקרוסופט מוציאה גרסה חדשה, מעודכנת, לתוכנת אופיס. כידוע, מדובר בתוכנה הפופולארית ביותר לעבודות משרד ובית, בין אם זה לצורך כתיבת מסמכים, טבלאות, מצגות ופריטים אחרים. 

התוכנה אשר ניתן להתקין אותה על גבי כל מחשב ביתי או עסקי, משמשת מאות מיליוני משתמשים בכל העולם, וחברת מיקרוסופט אשר אחראית על פיתוחה וייצורה, מקפידה לעדכן אלמנטים שונים בתוכנה, על מנת שהיא תתאים לצרכים של המשתמשים ולתנאי השימוש הרלוונטיים. 

כך עשתה החברה גם בשנת 2019. אז הוציאה החברה שדרוג נוסף לקובץ התוכנות שנמצא תחת החבילה של אופיס. כל מי שרצה, יכול היה לרכוש את התוכנה ולהתקין אותה במחשב אישי או עסקי. חשוב לציין, גם מי שבחר שלא לעשות זאת, יכול היה להמשיך ולהשתמש בגרסאות ישנות יותר של התוכנה. 

לפני שנציג מספר דברים שחשוב לדעת על התוכנה, יש להדגיש רצוי לקנות את התוכנה באופן מלא, עם רישיון, על מנת לקבל את התמיכה הנדרשת. 

7 דברים שאתם צריכים לדעת על אופיס 2019

דבר ראשון, בדומה לתוכנות אחרות בשוק, גם אופיס 2019 מציעה שדרוגים אונליין למי שרוכש ומתקין את התוכנה כחוק, כלומר בעזרת רישיון הפעלה. 

דבר שני, התוכנה מפעילה אופציה של שימוש בענן, כך שלא חובה להתקין אותה על גבי המחשב עצמו.

דבר שלישי, התוכנה כוללת פונקציות חדשות שהופכות את תהליך העבודה ליעיל ונוח יותר.

דבר רביעי, קיימות אפשרויות סימון חדשות אשר הופכות את תהליך כתיבת המסמכים לפשוט יותר. 

דבר חמישי, התוכנה כוללת כלי תרגום אפקטיביים ומתקדמים בשלל שפות

דבר שישי, אפשרויות חיפוש באמצעות תצוגה

דבר שביעי, מי שמשתמש בעט דיגיטלי, למשל במצגות, יכול להפעיל את השקופיות השונות מבלי לגעת בעכבר או במחשב, אלא באמצעות העט. 

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://se-keys.com/

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

Office 365 איך הוא תורם לעסק שלך?

Office 365 היא חבילת יישומים מבוססת ענן המספקת גישה אחת ומאוחדת לכל הקבצים, האפליקציות והנתונים של החברה שלך. Office 365 נועד להיות דרך קלה לנהל

קרא עוד »

באיזה קורס Full Stack לבחור

קורס זה מיועד לאנשים שרוצים ללמוד על כל התחומים המקיפים של פיתוח מערכות. הוא כולל מספר נושאים כמו פיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות לנייד, ניתוח נתונים

קרא עוד »

טיפים לקידום אתר

אתר אינטרנט הוא ייצוג דיגיטלי של המותג של החברה שלך. זה צריך להיות מעוצב היטב, אינפורמטיבי ומושך את קהל היעד. אתרי אינטרנט צריכים להיות מעוצבים

קרא עוד »