שיווק אתרי מסחר – 5 טיפים חשובים

בניית אתר מסחר הוא הצעד הראשון שלכם ליצירת הכנסה משיווק המוצרים שלכם אונליין. לאחר שבנית חנות מדהימה הגיע הזמן להתחיל לשווק ולפרסם את החנות שלכם באינטרנט כדי להביא אליה קהל שבאמת יתעניין ואף ירכוש את המוצרים. שיווק אתרי מסחר יכול להיעשות במגוון דרכים ולכן חשוב תחילה לבנות אסטרטגיית פרסום נכונה המתאימה גם לתקציב הפרסום שלכם. 

לבניית אתרי מסחר ברמה הכי גבוהה שיש>>>

5 טיפים שיעזרו לכם להקפיץ את המכירות באתר שלכם עם שיווק נכון:

  • מועדון לקוחות – השקיעו בבניית מועדון לקוחות. אל תתנו ללקוחות לעזוב את החנות שלכם מבלי להשאיר פרטים שהם יוכלו לקבל מבצעים וליהנות מהנחות עתידיות. רבים מהלקוחות האלה, גם אם לא רכשו בפעם הראשונה עשויים לבצע רכישה בהמשך ואף להפוך ללקוחות קבועים שלכם.
  • רימרקטינג – טכניקת פרסום שבה אתם שותלים פיקסל קוקיז בדפדפן של המבקרים באתר שלכם והם ימשיכו להיחשף לפרסומות שלכם בכל רחבי האינטרנט באמצעות קמפיין הרימרקטינג שלכם. כך שאם הם לא בשלים לבצע רכישה עכשיו הם ודאי יהיו בשלים בהמשך.
  • השתמשו ברשתות החברתיות – הרשתות החברתיות פופולריות מאוד כיום ורוב האזרחים במדינה רשומים לרשתות החברתיות הפופולריות ועושים בהם שימוש לעתים קרובות. מומלץ מאוד לייצר נוכחות ברשתות כמו פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין ואחרות בהתאם לצרכי המיתוג והפרסום שלכם.
  • בנו מסר אחיד – שיווק אתרי מסחר יכול להיות אגרסיבי אבל בכל תקופה החליטו על מבצע ברור והשתמשו באותו מסר פרסומי לאורך תקופת הקמפיין בכל הפלטפורמות. אל תפרסמו מבצע אחד בפייסבוק ומבצע אחד באינסטגרם למשל היו עקביים. סיימתם את תקופת המבצע? קדמו מבצע אחר. 
  • התאמה רספונסיבית של האתר – אומנם זה אינו מתקשר לפעולת הפרסום באופן ישיר אך אם אתם רוצים טיפ לשיווק אתר המסחר שלכם ולהגדיל בו את המכירות זה כמובן להתאים את האתר לגלישה במסכים שונים, לרבות סמארטפונים.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטי תדמית – וידאו או אנימציה
חברות ובעלי עסקים רבים מתלבטים בשאלה הנצחית- האם עדיף להשקיע בהפקת סרט תדמית המבוסס על וידאו או...
קרא עוד »
מרץ 09, 2020
אילו מותגים של תנורים קומפקטיים נחשבים הכי טובים
היום ניתן למצוא כמעט בכל בית תנור קומפקטי, אשר משמש את בני המשפחה לבישולים השונים. אין ספק כי המטבח...
קרא עוד »
דצמ 29, 2020
תפקידיה של מרכזיה בענן
מרכזיות בענן משמשות כיום בעסקים קטנים ובארגונים. הם משמשים בעיקר לשיחות קוליות, שיחות VOIP ודוא"ל. עם...
קרא עוד »
יול 11, 2022