דיוור אלקטרוני – עובד בשבילכם!

אחת הדרכים המקובלות היום בשיווק ישיר היא ע”י דיוור אלקטרוני, כאשר קיימות לא מעט מערכות דיוור אלקטרוני בשוק. ואם חשבנו שכל מה שנדרש מאיתנו זה להיכנס למערכת הדיוור ולשלוח הודעה פשוטה במייל ללקוחות שלנו ובכך סיימנו את עבודת השיווק , אז טעות בידינו. לא מספיק רק לשלוח דיוור, ניוזלייטר, צריך גם לגרום ללקוחות לפתוח את המייל ולקרוא אותו.

מסתבר שכדי שניוזלטר יעשה את העבודה שלשמה הוא נועד צריך להתאמץ קצת. זה לא כל כך פשוט כפי שחשבנו. רבים מתעלמים, מוחקים, מסירים או זורקים ניוזלטרים שמגיעים לתיבת האימייל שלהם, אך מנגד יש עסקים שכן מצליחים להגיע להישגים מרשימים באמצעות הדיוור האלקטרוני ויחד עם שילוב של הפצת סמס – איך הם עושים את זה?

קבלו מס’ טיפים כדי להפוך את הדיוור האלקטרוני שלכם לאטרקטיבי יותר ובזה לגרום לאחוז פתיחות גדול ומשמעותי שימנף את העסק שלכם כמה צעדים קדימה:

  1. דיוור אקטואלי – אם אתם רוצים להיות עדכניים, כאלו שמביאים את החדשות הכי חמות לקהל הנמענים שלכם, אז ניוזלטרים אקטואליים יכולים להיות התשובה האולטימטיבית עבורכם. תוכלו לקרוא קצת על מה שקורה ממש עכשיו בעולם, לקשר את זה למוצר שלכם, לעסק שלכם ולשלוח אל הקהל שלכם.

 

  1. דיוור מעוצב היטב – דרך נוספת לגרום לנמענים לפתוח את הניוזלטר שלכם ולהעמיק בו היא באמצעות עיצוב מרהיב. מסגרת יפה, עמודות מעוצבות, תמונות משלימות, צבעים קורנים ובולטים ופריסה אטרקטיבית בהחלט יכולים להשפיע על אחוז הנמענים שפותחים את הניוזלטר.

 

  1. דיוור עם אנימציה – במערכות הדיוור האלקטרוני המתקדמות היום ניתן לצרף ולראות תמונות ואנימציות בתוך הדואר האלקטרוני שלנו. אנחנו לא צריכים לפתוח את התמונה או הסרטון בקובץ חיצוני – הם פשוט נגלים לעינינו כבר בתוך גוף האימייל.

 

  1. דיוור אישי – אין יותר אישי מאשר לקבל ניוזלייטר כאשר שמנו מופיע בתחילת המייל או בשורת הנושא של הניוזלייטר. כאשר אנחנו רואים את שמנו במייל, אנחנו מרגישים כאילו מיענו את הניוזלייטר רק לנו, התאימו אותו אלינו, ולכן יש צורך ורצון לפתוח את המייל ולקרוא אותו. במערכות הדיוור האלקטרוני המתקדמות ניתן להוסיף בשורת הנושא (subject) ובגוף המייל עצמו את שמו של הלקוח, וכך ליצור ניזולייטר אישי.

 

  1. דיוור לפי פילוח שוק של הלקוחות – כדי לגרום לפתיחות גדולות יותר של הדיוור, נעדיף מראש לשלוח את הניוזלייטר לנמענים שהתוכן של הדיוור רלוונטי עבורם. וזאת נוכל לעשות ע”י פלוח של הנמענים שלנו, חלוקה לקבוצות בתוך מערכת לדיוור אלקטרוני, ובהתאם להתאים את הניזולייטר לצרכים של כל פלח ולשלוח אותו רק לקבוצה הרלוונטית.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה משמשת מערכת ניהול רכש?
מערכת ניהול רכש היא פתרון תוכנה שנועד לייעל ולייעל את תהליך הרכש בתוך ארגונים. היא מספקת פלטפורמה...
קרא עוד »
יול 17, 2023
כך תפציצו עם בניית אתר סחר מושלם
בניית אתרי מסחר נועדה כדי לעזור מכירת מוצרים רבים. רכישות באמצעות האינטרנט אמורות להיעשות בקלות...
קרא עוד »
מאי 27, 2022
מדפסות תלת ממד: אילו שימושים ניתן לעשות איתן?
אם פעם חשבתם שליצור חפצים או מוצרים באופן קל, מהיר וזמין הוא דבר בלתי אפשרי, הרי שכיום באמצעות מדפסות...
קרא עוד »
נוב 19, 2019