כולנו היינו במצב שבו אנחנו צריכים להשתמש בתמונה עבור פוסט בבלוג, מצגת או מאמר ולא מוצאים את המושלם. יש הרבה אפשרויות בחוץ כשזה מגיע לתמונות מלאי. אתה יכול לקנות אותם או להשתמש בחינם. ישנן סיבות רבות מדוע אולי תרצה לקנות את התמונה במקום להשתמש בתמונה בחינם. הסיבה הראשונה היא שאתה יכול לקבל תמונות באיכות גבוהה שיגרמו לתוכן שלך להיראות הרבה יותר טוב. הסיבה השנייה היא שכאשר אתה רוכש תמונה, אתה נותן קרדיט לצלם שצילם אותה ויש סיכוי גבוה יותר שיספקו לך תמונות נוספות בעתיד.

היכן נוכל למצוא תמונות טובות לשימוש?

המקום הטוב ביותר למצוא תמונות מלאי בחינם הוא דרך Google Images או Pixabay. אתרים אלה מציעים גישה חופשית למיליוני תמונות באיכות גבוהה שבהן תוכל להשתמש עבור אתר האינטרנט או הפוסט שלך בבלוג ללא הגבלות כלשהן.

ישנם סוגים רבים ושונים של תמונות מלאי שכדאי לקחת בחשבון כאשר הופכים את האתר שלך למושך יותר מבחינה ויזואלית, כגון:

– תמונות צבעוניות

– תמונות בשחור לבן

– תמונות עם נוף טבעי בתוכם

– תמונות עם טקסט על גביהן (כדי לספק יותר הקשר)

מאגרי תמונות משמשים בדרכים רבות ושונות. הם יכולים לשמש כאיורים להשלמת תוכן טקסט באינטרנט, במודעות מודפסות ואפילו במשחקי וידאו. הם יכולים לשמש גם כייצוג חזותי של רעיון בפלטפורמות מדיה חברתית כמו טוויטר או פייסבוק.

לפרטים על קורס קידום אתרים>>>

ישנם סוגים רבים ושונים של תמונות שאתה עשוי למצוא כשאתה מחפש תמונות ללא תמלוגים עבור הפרויקט שלך: צילומי סגנון חיים (תמונות של אנשים שעושים פעילויות יומיומיות), צילומי דיוקן (תמונות של פרצופים של אנשים), צילומים מופשטים (תמונות שעושות זאת) לא להציג אובייקטים שניתן לזהות, וצילומי מוצר (תמונות של פריטים ספציפיים).

כמובן שכדאי לקרוא אודות זכויות היוצרים של כל מאגר ואפשרויות השימוש בו.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

שירותי ענן – מה זה אומר?

טכנולוגיית גיבוי בענן הפך לדרך פופולרית מאוד לאחסון נתונים, והפך הכרחי לכל עסק לשמור על מערכת גיבוי חזקה. שירותי אחסון בענן הם אחת הדרכים הנפוצות

קרא עוד »

עיצוב מוצר

עיצוב מוצר הוא תהליך של הגה, יצירה ועיצוב של מוצרים או שירותים חדשים. ניתן לחלק את התהליך לשלושה שלבים עיקריים: רעיון, יצירת אב טיפוס וייצור.

קרא עוד »

הפחתת משקל הרבלייף

בחלק זה, אני אבדוק את הסיבות מדוע מישהו צריך לרדת במשקל ולהתחיל דיאטת הפחתת משקל הרבלייף. ראשית, עודף משקל או השמנת יתר עלולים להוביל למספר בעיות

קרא עוד »