להיות במקום הראשון בגוגל – בכור גולן

לא פשוט לגרום לאתר שבניתם בעשר אצבעותיכם, להיות במקום הראשון בגוגל. זו משימה לא קלה – במיוחד אם אתם לא בקיעים בדרכים לעשות זאת. במאמר זה אנו נביא לכם כמה מהדרכים הטובים ביותר לעשות זאת.

 

להיות במקום הראשון בגוגל

נראה שככל שחולפים להם השנים, יותר ויותר אנשים מעבירים את עסקיהם לרשת המקוונת. אם לא הקורונה שגרמה שרבים לעשות את המעבר הזה, נראה שתמיד יהיו סיבות מספיק טובות כדי לעשות זאת.

בכור גולן הוא מהמומחים הגדולים ביותר בשוק קידום האתרים הישראלי, והוא מתמחה בקידות אתרים במנועי החיפוש. בכור גולן מביא עבודה יסודית ואיכותית ורבים עובדים עם חברתו ורואים תוצאות מרשימות במיוחד.

 

מדוע קישורים שווים כל כך הרבה?

נראה שבסופו של דבר, הכול קשור למערכות יחסים. כאשר גוגל רואה שהתוכן שלכם מקושר בדפים ברחבי האינטרנט, מנוע החיפוש שלה מכיר בכך שמגיע למותג שלכם הרבה יותר כבוד. זה מתורגם לדרגה גבוהה יותר בדפי תוצאות מנועי חיפוש (SERP).

אבל אחרי שאמרנו את הדברים האלה, בכור גולן יאמר לכם שלא מספר הקישורים שהבוטים של גוגל מוצאים הוא החשוב ביותר, אלא ערך הקישורים, בגלל זה הוא מלך הקישורים.

 

ערך הקישור

השיתוף של התוכן שלכם בפוסט עם שתיים או שלוש צפיות בלבד, לא ייצור הרבה באז כמו חיבור לאתר שיש בו באופן קבוע מאות ואלפי צפיות של מבקרים ייחודיים מדי חודש.

נניח שאתם מנהלים עסק שמוכר כלי בישול או מזון אורגני. תוכלו להיות מדורגים גבוה יותר בגוגל, על ידי בניית מערכת יחסים עם מישהו שיש לו אתר איכותי ומוכר שעוסק באותו התחום שלכם. כך מנוע החיפוש "יספור" אתכם ויציב את האתר שלכם במקום המתאים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
זמן לגישור: איך להימנע מוויכוחים ובעיות בתוך שותפות עסקית?
אחד הקונספטים העסקיים המוצלחים ביותר, טמונים בשותפות טובה. כשמדובר על שני יזמים, או יותר, שחוברים...
קרא עוד »
יונ 25, 2020
יתרונות נסתרים של הוצאת ספרים מוצלחת
המסע של הוצאה לאור של ספר נתפס לעתים קרובות כמאמץ מאתגר, המתמקד בעיקר במטרה הסופית של לראות את עבודתו...
קרא עוד »
דצמ 31, 2023
כמה צ'קים להזמין בעת הזמנה של צ'קים מעוצבים?
בכל משרד חשוב שיהיה מלאי מספיק של צ'קים מעוצבים ולכן כאשר פותחים את הארגז האחרון חשוב להזמין אותם...
קרא עוד »
ספט 14, 2021