להיות במקום הראשון בגוגל – בכור גולן

לא פשוט לגרום לאתר שבניתם בעשר אצבעותיכם, להיות במקום הראשון בגוגל. זו משימה לא קלה – במיוחד אם אתם לא בקיעים בדרכים לעשות זאת. במאמר זה אנו נביא לכם כמה מהדרכים הטובים ביותר לעשות זאת.

 

להיות במקום הראשון בגוגל

נראה שככל שחולפים להם השנים, יותר ויותר אנשים מעבירים את עסקיהם לרשת המקוונת. אם לא הקורונה שגרמה שרבים לעשות את המעבר הזה, נראה שתמיד יהיו סיבות מספיק טובות כדי לעשות זאת.

בכור גולן הוא מהמומחים הגדולים ביותר בשוק קידום האתרים הישראלי, והוא מתמחה בקידות אתרים במנועי החיפוש. בכור גולן מביא עבודה יסודית ואיכותית ורבים עובדים עם חברתו ורואים תוצאות מרשימות במיוחד.

 

מדוע קישורים שווים כל כך הרבה?

נראה שבסופו של דבר, הכול קשור למערכות יחסים. כאשר גוגל רואה שהתוכן שלכם מקושר בדפים ברחבי האינטרנט, מנוע החיפוש שלה מכיר בכך שמגיע למותג שלכם הרבה יותר כבוד. זה מתורגם לדרגה גבוהה יותר בדפי תוצאות מנועי חיפוש (SERP).

אבל אחרי שאמרנו את הדברים האלה, בכור גולן יאמר לכם שלא מספר הקישורים שהבוטים של גוגל מוצאים הוא החשוב ביותר, אלא ערך הקישורים, בגלל זה הוא מלך הקישורים.

 

ערך הקישור

השיתוף של התוכן שלכם בפוסט עם שתיים או שלוש צפיות בלבד, לא ייצור הרבה באז כמו חיבור לאתר שיש בו באופן קבוע מאות ואלפי צפיות של מבקרים ייחודיים מדי חודש.

נניח שאתם מנהלים עסק שמוכר כלי בישול או מזון אורגני. תוכלו להיות מדורגים גבוה יותר בגוגל, על ידי בניית מערכת יחסים עם מישהו שיש לו אתר איכותי ומוכר שעוסק באותו התחום שלכם. כך מנוע החיפוש "יספור" אתכם ויציב את האתר שלכם במקום המתאים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פיתוח אפליקציות לאנדרואיד – עושים זאת נכון
הליך פיתוח אפליקציות לאנדרואיד צריך להיעשות בצורה מדויקת ותוך כדי שמתייחסים למספר נקודות בסיסיות...
קרא עוד »
דצמ 10, 2020
אילו עבירות מחשב קיימות?
פשע במחשבים הוא מעשה שמבוצע על ידי משתמש מחשב בעל ידע, המכונה לפעמים האקר, שמדפדף או גונב מידע פרטי של...
קרא עוד »
ספט 17, 2020
איך בוחרים תוכנת תרגום לעסקים
תוכנת תרגום לעסקים היא דבר חשוב ביותר לכל עסק לצורך פעילות מול גורמים שונים. בהתנהלות עסקית אין ספק...
קרא עוד »
יול 01, 2021