חתימה דיגיטלית מאושרת – לשם מה אנחנו צריכים את זה?

1981005-min

אחד הכלים החיוניים ביותר לביצוע עסקאות, חוזים, הסכמים וכל דבר אחר, מאז ומתמיד, היתה חתימה. מדובר על חתימה שאדם חותם על מסמך ובכך מאשר אותו, בכך הוא מקבל עליו את תנאי המסמך, יהיה אשר יהיה.

עם השנים, הנושא של חתימה השתכלל, שכן היום אנחנו לא צריכים בהכרח לחתום על מסמכים באופן אישי. אנחנו יכולים לייצר חתימה דיגיטלית מאושרת ולהשתמש בה בכל עת שנידרש לחתום על מסמך כזה או אחר. הרעיון הוא, שאנחנו נוכל לחתום על מסמכים והסכמים שונים, גם אם אנחנו לא בהכרח נמצאים במקום או לחילופין, בשביל שנוכל לחתום באופן מסודר ומדויק.

יצירת חתימה דיגיטלית מאושרת מתבצעת באמצעות כלים ממוחשבים שונים, אשר מאפשרים לנו בין היתר, גם לחסוך בנייר. הרי ברגע שאנחנו מייצרים חתימה כזו, למשל בתור בעלי עסק או בעלי מקצוע, אז אנחנו יכולים להשתמש בחתימה במסמכים רשמיים, לייצר אותם דרך מערכת ממוחשבת ולהעביר אותם במייל, מבלי שאנחנו צריכים להדפיס את המסמך ולחתום עליו. זה חוסך נייר ושומר על הסביבה.

 

מה נכלל בתוך חתימה דיגיטלית?

חתימה דיגיטלית כוללת במקרים רבים, לא רק את השם שלנו או את שם העסק, אלא גם פרטי הזדהות נוספים. למשל, אם מדובר בעסק, מורשה, פטור, בע"מ או כל סוג אחר, הרי שאנחנו נידרש גם להכניס פרטים מזהים אל העסק, מספר ח.פ או נתונים אחרים שהם רלוונטיים לשם כך.

כמו כן, אנחנו יכולים לציין בחתימה הדיגיטלית, מספר טלפון, כתובת, ופרטי קשר אחרים, אשר יאפשרו למי שמקבל מאיתנו את המסמך, לדעת כיצד הוא יכול לפנות אלינו במידת הצורך. כך כל הנתונים מופיעים לו מול העיניים בצורה מסודרת ונוחה.

 

לפרטים נוספים פנו אלינו – חניבעל מערכות.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

פיתוח מוצרים

מאז שהחלה המהפכה התעשייתית מוצרים שמיוצרים באופן המוני ולקהל הרחב הפכו להיות חלק מחיינו והם מקלים עלינו ומשפרים את איכות חיינו. תחשבו על זה שאנחנו

קרא עוד »

בניית קישורים

בניית קישורים היא אחת מפעילויות השיווק החשובות ביותר. זוהי פעילות שמייצרת קישורים ותעבורה לאתר שלך. בניית קישורים היא תהליך של יצירת קישורים מאתר לאתר האינטרנט

קרא עוד »

לימודי בניית אתרים לילדים

בניית אתרים היא נושא פופולרי בקרב ילדים כבר תקופה ארוכה. קל לבנות אתרים בעזרת כלי מקוון כמו וורדפרס. אני ממליץ לילדים לבנות אתר משלהם באמצעות

קרא עוד »