האביזרים לסטארטפיסט המתחיל

אביזרים לסטארטפיסט

בשביל להיות סטארטפיסט טוב, זה לא מספיק רק רעיון יצירתי, יוזמה, שאיפות, אמביציות, אנחנו צריכים גם להשתמש באביזרים המתאימים, אנחנו צריכים להיראות כמו סטארטפיסטים.

הצטיידו בהתאם

כל מי שעובד בחברת סטארטאפ יודע, על מנת לייצר רעיון חכם, על מנת לגלות יוזמה ויצירתיות, זה לא מספיק רק להשתמש בראש וזה לא מספיק רק להיות חכמים ומקוריים. אנחנו צריכים גם להשתמש בציוד ואביזרים שיכולים להתאים ולשרת אותנו בתהליך העבודה ובכלל. למשל, חובה אוזניות אלחוטיות שיאפשרו לנו לבצע את העבודה בזמן שאנחנו מנהלים שיחות. אך זה לא הדבר היחידי שאנחנו צריכים להחזיק, כמובן.

מן הסתם, עבודה של סטארטיפסט מתחילה בכך שיש לו רעיון מסוים והוא צריך את הכלים והאמצעים שיאפשרו לו להוציא את הרעיון לפועל. צריך לומר, אלה לא חייבים להיות מורכבים, משוכללים וחדשנים בהכרח. אנחנו יכולים להיעזר גם בכלים צנועים ואפילו כאלה שאפשר לומר שהם שייכים ל"עולם הישן" ועדיין יש להם משמעות, חשיבות ויכולים לעזור לנו.

לפני שנציג מספר אביזרים כאלה, צריך לזכור, רצוי לקנות את האביזרים במקום איכותי, רצוי לקנות אביזרים של חברות טובות שמשווקות מוצרים יעילים ונוחים לשימוש, וכן אנחנו צריכים לקנות מוצרים ואביזרים שנעשה בהם שימוש ולא כאלה שלא יהיה לנו מה לעשות איתם.

אביזרים לסטארטפיסט

דוגמאות לאביזרים עבור סטארטפיסטים

אוזניות אלחוטיות, כפי שציינו, הן פריט חובה, שכן הן מאפשרות לנו לנהל שיחות מבלי שנצטרך להחזיק את הפלאפון. מדובר על אוזניות בולטות' שמתחברות לסלולר באופן אלחוטי ומאפשרות לנו לדבר בזמן שאנחנו עובדים, אוכלים או נוהגים ובכל זמן אחר.

כמו כן, אנחנו צריכים שיהיה לנו טאבלט או כל אמצעי אחר שיאפשר לנו לבצע רישומים ולנהל יומן ולוח שנה, בצורה פשוטה וניידת. הטאבלט יחליף עבורנו את המחשב הנייד בו נשתמש בעיקר לצורך פיתוח ותכנון.

על מנת שנוכל לבצע תהליכי עבודה מסודרים ומאורגנים, רצוי שיהיה לוח מחיק במשרד ובחדר הישיבות, כך נוכל לעלות ולרשום רעיונות והצעות שונות ולהציג אותן בפני הנוכחים במקום. לצד הלוח, חשוב שיהיו לנו גם מחברות או אמצעים אחרים בהם ניתן לרשום משימות שצריך לבצע ודברים אחרים.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

Office 365 איך הוא תורם לעסק שלך?

Office 365 היא חבילת יישומים מבוססת ענן המספקת גישה אחת ומאוחדת לכל הקבצים, האפליקציות והנתונים של החברה שלך. Office 365 נועד להיות דרך קלה לנהל

קרא עוד »

באיזה קורס Full Stack לבחור

קורס זה מיועד לאנשים שרוצים ללמוד על כל התחומים המקיפים של פיתוח מערכות. הוא כולל מספר נושאים כמו פיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות לנייד, ניתוח נתונים

קרא עוד »

טיפים לקידום אתר

אתר אינטרנט הוא ייצוג דיגיטלי של המותג של החברה שלך. זה צריך להיות מעוצב היטב, אינפורמטיבי ומושך את קהל היעד. אתרי אינטרנט צריכים להיות מעוצבים

קרא עוד »