האביזרים לסטארטפיסט המתחיל

אביזרים לסטארטפיסט

בשביל להיות סטארטפיסט טוב, זה לא מספיק רק רעיון יצירתי, יוזמה, שאיפות, אמביציות, אנחנו צריכים גם להשתמש באביזרים המתאימים, אנחנו צריכים להיראות כמו סטארטפיסטים.

הצטיידו בהתאם

כל מי שעובד בחברת סטארטאפ יודע, על מנת לייצר רעיון חכם, על מנת לגלות יוזמה ויצירתיות, זה לא מספיק רק להשתמש בראש וזה לא מספיק רק להיות חכמים ומקוריים. אנחנו צריכים גם להשתמש בציוד ואביזרים שיכולים להתאים ולשרת אותנו בתהליך העבודה ובכלל. למשל, חובה אוזניות אלחוטיות שיאפשרו לנו לבצע את העבודה בזמן שאנחנו מנהלים שיחות. אך זה לא הדבר היחידי שאנחנו צריכים להחזיק, כמובן.

מן הסתם, עבודה של סטארטיפסט מתחילה בכך שיש לו רעיון מסוים והוא צריך את הכלים והאמצעים שיאפשרו לו להוציא את הרעיון לפועל. צריך לומר, אלה לא חייבים להיות מורכבים, משוכללים וחדשנים בהכרח. אנחנו יכולים להיעזר גם בכלים צנועים ואפילו כאלה שאפשר לומר שהם שייכים ל"עולם הישן" ועדיין יש להם משמעות, חשיבות ויכולים לעזור לנו.

לפני שנציג מספר אביזרים כאלה, צריך לזכור, רצוי לקנות את האביזרים במקום איכותי, רצוי לקנות אביזרים של חברות טובות שמשווקות מוצרים יעילים ונוחים לשימוש, וכן אנחנו צריכים לקנות מוצרים ואביזרים שנעשה בהם שימוש ולא כאלה שלא יהיה לנו מה לעשות איתם.

אביזרים לסטארטפיסט

דוגמאות לאביזרים עבור סטארטפיסטים

אוזניות אלחוטיות, כפי שציינו, הן פריט חובה, שכן הן מאפשרות לנו לנהל שיחות מבלי שנצטרך להחזיק את הפלאפון. מדובר על אוזניות בולטות' שמתחברות לסלולר באופן אלחוטי ומאפשרות לנו לדבר בזמן שאנחנו עובדים, אוכלים או נוהגים ובכל זמן אחר.

כמו כן, אנחנו צריכים שיהיה לנו טאבלט או כל אמצעי אחר שיאפשר לנו לבצע רישומים ולנהל יומן ולוח שנה, בצורה פשוטה וניידת. הטאבלט יחליף עבורנו את המחשב הנייד בו נשתמש בעיקר לצורך פיתוח ותכנון.

על מנת שנוכל לבצע תהליכי עבודה מסודרים ומאורגנים, רצוי שיהיה לוח מחיק במשרד ובחדר הישיבות, כך נוכל לעלות ולרשום רעיונות והצעות שונות ולהציג אותן בפני הנוכחים במקום. לצד הלוח, חשוב שיהיו לנו גם מחברות או אמצעים אחרים בהם ניתן לרשום משימות שצריך לבצע ודברים אחרים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד שיווק מבוסס משפיענים יכול לתרום לכם לעסק?
שיווק מבוסס משפיעים הוא סוג של שיווק הכולל שימוש במדיה חברתית כדי ליצור קשר עם לקוחות ולקוחות...
קרא עוד »
אפר 27, 2023
מתי כדאי לפתח אפליקציה באמצעות MVP?
אם אתה מפתח אפליקציה לנייד, אז אתה בהחלט צריך לשקול בניית MVP. פיתוח אפליקציות לנייד הוא משימה מאוד...
קרא עוד »
יול 25, 2022
חשיבות התמונות באתרי מסחר
תמונה טובה שווה יותר מהרבה מילים. כן, מראה עיניים ממחיש לבן האדם את הדברים ויוצר את הרושם הנכון. וגם...
קרא עוד »
ספט 19, 2019