טיפים לקראת ראיון במשרת סייבר

1409402-min

ראיונות לעבודת אבטחת סייבר או כל עבודה לצורך העניין, יכולים להיות מאיימים. זה פשוט משהו שאנחנו לא עושים לעתים קרובות מאוד, ובראיון המראיין "שולט" עלינו. במאמר זה נביא כמה טיפים לקראת ראיון במשרת סייבר.

 

טיפים לקראת ראיון במשרת סייבר – הצעדים להצלחה

טיפ מס' 1: וודאו שקורות החיים שלכם נכתבו היטב

רוב האנשים מגישים מועמדות לעבודה מבלי להשקיע זמן רב בפיתוח ושיפור קורות החיים. למעשה, אנשים רבים אף פעם לא מבקשים שמישהו אחר יבדוק את קורות החיים שלהם לפני שהם מגישים אותו למעסיק.

קורות חיים מעוצבים וכתובים היטב, הם קריטיים בכדי להעביר את קורות החיים שלכם לערמת הראיונות המוצלחים ולהתרחק מערימת ראיונות הדחייה.

כדי לכתוב קורות חיים המייצגים אותכם בצורה הטובה ביותר ומשקפים את מערך המיומנויות שלכם, ואף ייתנו לכם את הסיכוי הטוב ביותר לראיון, בקרו במדריך לכתיבת קורות חיים.

 

טיפ מס' 2: רשמו את תאריך הריאיון, השעה והמיקום

אני אישית נכוויתי מזה בעבר. זה היה מצב בו זמן הריאיון המוסכם היה שונה ממה שעוזר המנהל העביר. התוצאה הסופית הייתה, שהחברה חשבה שהריאיון מתקיים חצי שעה לפני הזמן עליו סיכמנו, אז כשהגעתי נראה שאיחרתי.

אין שום מידה משכנע שתוכלו לעשות כדי להראות שאתם צודקים והם לא. הקפידו לקבל את התאריך והשעה ומיקום הריאיון בכתב, רצוי באמצעות הדוא"ל.

 

טיפ מס' 3: ערכו מחקר מקיף על החברה

השלב הבא הזה הוא קריטי, והעובדה שרבים מתעלמים ממנו הוא מדהים. לימוד והבנה של מה מקום העבודה שלכם – בעיקר בתחום הסייבר עושה, היא בעיה בכל ריאיון עבודה. אם אתם לא ממש יודעים לאן הגעתם, איך תרצו שהמראיין יתייחס אליכם ברצינות?!

 

מוזמנים להכנס לאתר שלנו ולראות מגוון מודעות דרושים בתחום הסייבר.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

Office 365 איך הוא תורם לעסק שלך?

Office 365 היא חבילת יישומים מבוססת ענן המספקת גישה אחת ומאוחדת לכל הקבצים, האפליקציות והנתונים של החברה שלך. Office 365 נועד להיות דרך קלה לנהל

קרא עוד »

באיזה קורס Full Stack לבחור

קורס זה מיועד לאנשים שרוצים ללמוד על כל התחומים המקיפים של פיתוח מערכות. הוא כולל מספר נושאים כמו פיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות לנייד, ניתוח נתונים

קרא עוד »

טיפים לקידום אתר

אתר אינטרנט הוא ייצוג דיגיטלי של המותג של החברה שלך. זה צריך להיות מעוצב היטב, אינפורמטיבי ומושך את קהל היעד. אתרי אינטרנט צריכים להיות מעוצבים

קרא עוד »