ביטקוין למתחילים! – כניסה לעולם שכולו ביטקוין

ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שנוצר בשנת 2009 על ידי אדם לא ידוע או קבוצת אנשים תחת השם Satoshi Nakamoto. זוהי רשת תשלומים מבוזרת, עמית לעמית המשתמשת בקריפטוגרפיה כדי לשלוט ביצירתה ובניהולה.

ביטקוין חווה צמיחה אקספוננציאלית מאז הקמתו. בארבע השנים האחרונות, המחיר לביטקוין עלה מ-0.05 דולר ל-60,000 דולר בשיא. ביטקוין מציע ביזור ואנונימיות ייחודיים שהופכים אותו לבחירה פופולרית עבור אנשים שרוצים לבצע עסקאות מבלי להיות במעקב או פיקוח על ידי צדדים שלישיים כמו בנקים או ממשלות.

הזדמנות השקעה עם פוטנציאל וסיכון גבוהים

ביטקוין שימש למטרות רבות כולל קניית פיצה, תשלום עבור שכר לימוד בקולג' ואפילו קניית סמים ברשת האפלה! ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי מבוזר ואינו נשלט על ידי אף ממשלה. ניתן להשתמש בו כדי לקנות ולמכור סחורות ושירותים באינטרנט, כמו גם לשלוח כסף לכל מקום בעולם.

העתיד של הביטקוין משתרע מעבר לשימוש בו כמטבע. זה יכול לשמש גם לביצוע תשלומים עמית לעמית ללא צורך בבנקים או מוסדות אחרים. ביטקוין קיים כבר יותר מ-10 שנים והוא ראה את חלקו ההוגן בעליות ומורדות. עם זאת, המטבע הדיגיטלי הזה צובר תאוצה בשנים האחרונות בגלל התכונות הייחודיות שלו כמו אנונימיות וביזור.

תתמחו בהשקעות בקריפטו

ביטקוין הוא סוג של מטבע קריפטוגרפי שמשתמש בקריפטוגרפיה כדי לשלוט ביצירת כסף ולאמת את העברת הכספים. אין בנקים מעורבים בעסקאות ביטקוין מה שהופך אותה למערכת תשלומים אנונימית. זה גם מציע למשתמשים הגנה מפני מדיניות אינפלציונית כמו גם עמלות עסקה על ידי הצעת מערכת תשלום עמית לעמית מבוזרת. מדריכי ביטקוין למתחילים יוכלו לעזור לכם להיכנס לעולם הזה ולהתחיל להשקיע את הכסף שלכם בחוכמה ללא כל קושי.

לאתר של ביטס אוף גולד >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס פוטושופ חיפה
פעם, צילום הה פעולה חד פעמית, פעולה שאין ממנה דרך חזרה ואין אפשרות לשנות את מה שבפריים, ומה שצולם, צולם....
קרא עוד »
נוב 22, 2018
חשיבות התמונות באתרי מסחר
תמונה טובה שווה יותר מהרבה מילים. כן, מראה עיניים ממחיש לבן האדם את הדברים ויוצר את הרושם הנכון. וגם...
קרא עוד »
ספט 19, 2019
צ'קליסט: הציוד שכל סטארטאפ בתחילת דרכו צריך במשרד
גייסתם את ההון הראשוני וכעת אתם פותחים את המשרד הראשון ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך הבא נציג...
קרא עוד »
מרץ 18, 2020