הנהלת חשבונות לסטארטפים: מתי צריך להתחיל?

הנהלת חשבונות לסטארטפים

ניהול סטארט-אפ הוא למעשה ניהול עסק לכל דבר, ועל כן חשוב לבצע את כל תהליכי הנהלת החשבונות באופן מושכל ונכון, ולו כדי שהמעקב אחריה הוצאות וההכנסות יהיה מדויק, ותוכלו לנהל את הפן הפיננסי של העסק באופן ממוקד ונכון. אבל איך תעשו זאת? מאמר בנושא.

ניהול פיננסי מושכל

לא קל לנהל עסק, זה נכון. ובהחלט לא קל לתפעל את כל המערך הפיננסי, ולו כי ישנם סטארט-אפים מבוססי תרומות, גיוסי כספים או השקעות וישנם סטארט-אפים שמתבססים על ההון העצמי של היזם. כך או כך, יש לנהל את הפן הכלכלי באופן המיטבי, ולשם כך מוטב לבחור בשירותי הנהלת חשבונות באינטרנט, בין היתר כי מדובר בשירות חיוני, ידידותי ומאוד יעיל עבור בעלי עסקים ויזמים.

הנהלת חשבונות באינטרנט תאפשר לכם לגשת למערכת מכל מקום בארץ ובעולם, כל עוד יש לכם WIFI ומחשב נייד. כמו כן, כל מי שיש לו הרשאה יוכל להיכנס למערכת, כך שניתן להזין קבלות בקלות (ואפילו באמצעות הטלפון הנייד), לעדכן הוצאות ולספק חשבוניות מס בכמה קליקים פשוטים. כמו כן, כל המידע הנחוץ לכם על המערך הפיננסי נמצא במקום אחד, לא בקלסרים מאובקים ולא בבלגן במגירה שבשידת העבודה. מלבד זאת, תוכלו לספק חשבוניות דיגיטליות שנשלחות ללקוחות שלכם הישר לתיבת המייל, שזה הרבה יותר אקולוגי וגם חוסך בנייר ובכסף.

כשהסטארט-אפ מתחיל לצמוח

חשוב להבין שיש כמה שלבים להתפתחותו של הסטארט-אפ, כשאת כל נושא הנהלת החשבונות יש לבצע מתחילת התהליך. בדרך כלל, שהעשייה מתרחבת, מגיעים לקוחות חדשים והמוצר הופך לפופולארי, נהוג לשכור את שירותיו של מנהל חשבונות מקצועי שיעשה בעבורכם את כל הניהול הפיננסי של העסק.

חשוב לבצע מעקב נכון של מלוא ההוצאות וההכנסות של העסק, ולו כדי שתוכלו לנתח את הנתונים ולהבין אם הסטארט-אפ שלכם מניב ורווחי – בייחוד אם גייסתם כספים רבים והמשקיעים מצפים מכם לרווחים מסוימים ועמידה במטרות כלכליות ייעודיות.

 

אין ספק כי ניהול סטארט-אפ מצריך סדר וארגון, לרבות הפן הפיננסי, ועל כן יש להיעזר במערכת חכמה בענן שתסייע לכם לגשת למידע הנחוץ בקלות, להנפיק מסמכים וחשבוניות ולנהל את כל המערך הכלכלי באופן ידידותי.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

אילו עבירות מחשב קיימות?

פשע במחשבים הוא מעשה שמבוצע על ידי משתמש מחשב בעל ידע, המכונה לפעמים האקר, שמדפדף או גונב מידע פרטי של חברה או אדם שלא כדין.

קרא עוד »