מתי כוכבי – הסטארטאפים המצליחים בישראל

הסטארטאפים המצליחים בישראל

לא צריך להיות מומחה בכלכלה או בהייטק, בשביל לדעת שמדינת ישראל היא אחת המדינות אשר נחשבות מובילות בתחום ההייטק על ענפיו השונים, עם מגוון רחב של חברות סטארטאפ אשר מציעות שירותים ומוצרים בתחומים שונים. 

אנחנו יכולים למצוא חברות רבות אשר מציעות שירותים בתחומים שונים, החל ממוצרים ושירותים לבית, לעולם הרפואה, למחשב עבור עסקים, שירותי בידור וספורט, מוצרים ושירותים צבאיים ועוד. למעשה אין כיום ענף ותחום שחברות ישראליות שאינן מעורבות בו, חברות סטארטאפ אשר מקדמות ומייצרות מוצרים ברמה הכי גבוהה שיש, לא רק לקהל המקומי כמובן אלא גם לקהל הבינלאומי. 

ישנן סיבות רבות שבגינן אפשר למצוא סטארטאפים ישראלים מצליחים כמו של מתי כוכבי. בין היתר, אנחנו יכולים לייחס את זה לעובדה שבישראל יש מערכת חינוך ובפרט אקדמיה, מאוד מצליחה, אנחנו יכולים לייחס את זה גם לעובדה שישנם לא מעט ישראלים אשר רוכשים השכלה באוניברסיטאות בחו"ל וחוזרים ארצה בשביל לעבוד בשוק הישראלי. 

מן הסתם, אחת הסיבות לכך זו העובדה שהצבא בעצמו מספק תשתית מאוד רחב לענף ההייטק וכן אפשר למצוא הרבה מאוד גורמים פרטיים וכן ממשלתיים אשר תומכים בתחום ומעודדים אותו. עוד סיבה שבגינה הרבה מאוד חברות מצליחות זה בגלל החשיבה הישראלית, הגישה שמאפשרת לנו לראות את הדברים אחרת. 

כיצד הצלחה של סטארטאפים יכולה לעזור לנו

יש כמה הסברים כיצד הצלחה של סטארטאפים יכולה לעזור למדינת ישראל ולחברה החל מהעניין הכלכלי, שכן כל הצלחה של חברה מייצרת הכנסות למדינה, המשך במקור השראה ומוקד משיכה לצעירים וצעירות שנכנסים לתחום וכלה בכך, שאותן חברות פותחות את השערים עבור חברות אחרות בשווקים הבינלאומיים. הן מייצרות שם לא רק למדינת ישראל, אלא גם לחברות ולאנשים פרטיים שעוסקים בתחומים שונים.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

מהי משכנתא לכל מטרה?

במצב שבו אתם רוצים לקחת משכנתא שלא לצורך רכישת נכס בישראל, תוכלו לבחור באפשרות של משכנתא לכל מטרה. מדובר באפשרות מעולה בעבור אלו שמעוניינים להשקיע

קרא עוד »

טיפים לקראת ראיון במשרת סייבר

ראיונות לעבודת אבטחת סייבר או כל עבודה לצורך העניין, יכולים להיות מאיימים. זה פשוט משהו שאנחנו לא עושים לעתים קרובות מאוד, ובראיון המראיין "שולט" עלינו.

קרא עוד »