מתי כוכבי – הסטארטאפים המצליחים בישראל

הסטארטאפים המצליחים בישראל

לא צריך להיות מומחה בכלכלה או בהייטק, בשביל לדעת שמדינת ישראל היא אחת המדינות אשר נחשבות מובילות בתחום ההייטק על ענפיו השונים, עם מגוון רחב של חברות סטארטאפ אשר מציעות שירותים ומוצרים בתחומים שונים. 

אנחנו יכולים למצוא חברות רבות אשר מציעות שירותים בתחומים שונים, החל ממוצרים ושירותים לבית, לעולם הרפואה, למחשב עבור עסקים, שירותי בידור וספורט, מוצרים ושירותים צבאיים ועוד. למעשה אין כיום ענף ותחום שחברות ישראליות שאינן מעורבות בו, חברות סטארטאפ אשר מקדמות ומייצרות מוצרים ברמה הכי גבוהה שיש, לא רק לקהל המקומי כמובן אלא גם לקהל הבינלאומי. 

ישנן סיבות רבות שבגינן אפשר למצוא סטארטאפים ישראלים מצליחים כמו של מתי כוכבי. בין היתר, אנחנו יכולים לייחס את זה לעובדה שבישראל יש מערכת חינוך ובפרט אקדמיה, מאוד מצליחה, אנחנו יכולים לייחס את זה גם לעובדה שישנם לא מעט ישראלים אשר רוכשים השכלה באוניברסיטאות בחו"ל וחוזרים ארצה בשביל לעבוד בשוק הישראלי. 

מן הסתם, אחת הסיבות לכך זו העובדה שהצבא בעצמו מספק תשתית מאוד רחב לענף ההייטק וכן אפשר למצוא הרבה מאוד גורמים פרטיים וכן ממשלתיים אשר תומכים בתחום ומעודדים אותו. עוד סיבה שבגינה הרבה מאוד חברות מצליחות זה בגלל החשיבה הישראלית, הגישה שמאפשרת לנו לראות את הדברים אחרת. 

כיצד הצלחה של סטארטאפים יכולה לעזור לנו

יש כמה הסברים כיצד הצלחה של סטארטאפים יכולה לעזור למדינת ישראל ולחברה החל מהעניין הכלכלי, שכן כל הצלחה של חברה מייצרת הכנסות למדינה, המשך במקור השראה ומוקד משיכה לצעירים וצעירות שנכנסים לתחום וכלה בכך, שאותן חברות פותחות את השערים עבור חברות אחרות בשווקים הבינלאומיים. הן מייצרות שם לא רק למדינת ישראל, אלא גם לחברות ולאנשים פרטיים שעוסקים בתחומים שונים.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

Office 365 איך הוא תורם לעסק שלך?

Office 365 היא חבילת יישומים מבוססת ענן המספקת גישה אחת ומאוחדת לכל הקבצים, האפליקציות והנתונים של החברה שלך. Office 365 נועד להיות דרך קלה לנהל

קרא עוד »

באיזה קורס Full Stack לבחור

קורס זה מיועד לאנשים שרוצים ללמוד על כל התחומים המקיפים של פיתוח מערכות. הוא כולל מספר נושאים כמו פיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות לנייד, ניתוח נתונים

קרא עוד »

טיפים לקידום אתר

אתר אינטרנט הוא ייצוג דיגיטלי של המותג של החברה שלך. זה צריך להיות מעוצב היטב, אינפורמטיבי ומושך את קהל היעד. אתרי אינטרנט צריכים להיות מעוצבים

קרא עוד »