קישורי פוטר – האם הם באמת תורמים?

1993032-min

לצורך קידום האתר ישנם דרכים רבות לעשות זאת, כשאחת מהן היא מהפעולות העיקריות שמקדמי האתרים משתמשים כדי לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש. היא נקראת "בניית קישורים", מאז ומתמיד בניית קישורים הייתה אפקטיבית עבור קידום האתר.

 

קישורי פוטר – האם הם באמת תורמים?

ריבוי ו"בניית קישורים" הם דרכים מעולות שיש לעשות בדרך לקידום האתר שלכם בכל מנועי החיפוש. בעלי אתרים רבים כבר הבינו את היתרון שיש בקישורים המולבשים באתרים אחרים ולא בטוח שיש מישהו שיסכים לוותר עליהם.

 

סוגי הקישורים המפנים חזרה לאתר שלכם

שם המשחק כאן הוא איכותי – משמעות הדבר היא שהקישורים הנכנסים מגיעים ממקורות לגיטימיים, סמכותיים. רלוונטיות היא גם המפתח כאן – קישור לאתר שלכם אמור להיות הגיוני בהקשר לדף המקשר.

"לפרופיל קישורים טוב יש המון קישורים בעלי סמכות גבוהה ולא קישורים ספאמיים." אומר בן שרון, מומחה לקידום ברשת. זה אולי נשמע כמו השכל הישר, אבל מדהים כמה אנשים ייקחו קישור רע רק בגלל שזה קישור, בלי לחשוב על בניית פרופיל קישורים טבעי באמת טוב.

 

איזה קישור יכול לפגוע באתר שלי?

בזמן שרכישת טונות של קישורים ממדריכי דואר זבל או מאתרים באיכות ירודה, שאינם רלוונטיים  עשויים לתת לכם מעט גובה בהתחלה, בקרוב תמצאו את עצמכם עם עונש מגוגל.

אם תשחקו את המשחק הארוך ותקבלו קישורים מאתרים איכותיים, סמכותיים ורלוונטיים, תוכלו לעשות הרבה יותר טוב בטווח הרחוק.

 

טקסט העוגן של קישורי איכות

אם אתם ממש חדשים בבניית קישורים, "טקסט עוגן" הוא הטקסט הניתן ללחיצה של קישור. הטקסט הזה מורכב בדרך כלל ממילות מפתח, שמות מותגים או כתובות URL, אבל זה באמת יכול להיות כל דבר אחר שיכול לקדם אתר.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר: https://linking.co.il/.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

סרטוני תדמית

סרטוני תדמית

סרטוני תדמית מניעים לפעולה בצורה הטובה ביותר והחדשנית ביותר. נראה שאיך שלא נסתכל על זה, (או שכן..), סרטוני תדמית יוצרים לנו במוח משהו ששום ערך

קרא עוד »