רוצים שהאפליקציה שלכם תצליח? סרטון הדרכה לאפליקציה

אחרי לילות רבים בלי שינה השקתם אפליקציה חדשה אך לצערכם, היא לא ממריאה ומהר מאד את רגשות השמחה וההתלהבות מחליפים ספקות. אם גם אתם מכירים את התחושה ורוצים שהאפליקציה שלכם תצליח – הכירו את סרטון הדרכה לאפליקציה.

כשאין סרטון הדרכה לאפליקציה

  1. כגולש אין דבר מעצבן יותר מאפליקציה לא ידידותית שאינה מספקת את ההבטחה שלכאורה הבטיחה.
  2. גם גולש עם חוש טכני ימצא עצמו נתקע בשל חוסר בהירות ואי הבנה לגבי המשך תהליך הפעולה באפליקציה. 
  3. גולש מתוסכל לא יתעכב על האפליקציה שלכם, בוודאי כאשר יש לה מתחרים שהרוויחו 4 ו-5 כוכבים. המגדילים לעשות אף יכתבו לכם ביקורת שלילית וזה ממש לא כדאי לכם. 
  4. כל הסיבות הרשומות גורמות באופן ישיר לכך שגם אם תפרסמו את האפליקציה שלכם 24/7 היא עדיין לא תצבור כוכבים ולקוחות ולא תייצר לכם רווח

היתרונות של סרטון הדרכה לאפליקציה

  1. כאשר גולש רואה שהשקעתם עבורו בהכנת סרטון הדרכה הוא מבין כמה הוא חשוב לכם, כמה חשוב לכם שהאפליקציה תספק לו את הערך הנוסף שהוא צריך וזה לבדו מוסיף לכם קרדיט אצל הגולש.
  2. גולש מרוצה ישמח לספר לאחרים על הקסם של האפליקציה שלכם וכמה היא עזרה לו, ועם כל הכבוד לשיווק ומיתוג, השיווק האולטימטיבי שמוכיח את עצמו לאורך זמן יותר מכולם הוא שיווק "מפה לאוזן".
  3. סרטון הדרכה יחשוף את האפליקציה שלכם משמעותית לגולשים רבים יותר ובכך יגדיל את הרווח שלכם. 

4. בלי גולשים לא תוכלו באמת לדעת מהן נקודות התורפה של האפליקציה שלכם ולא תוכלו לשפר ולשדרג אותה. שיפור ושדרוג האפליקציה באופן עקבי יבטיח  את שרידותה לאורך זמן. מידע נוסף באתר הילטופ

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם