עלות שחזור דיסק קשיח – כמה זה באמת יעלה לכם?

התמונות היקרות שלנו, המסמכים החשובים, ושאר הקבצים האישיים הם הסיבות המוצדקות לשחזור המידע. שחזור דיסק קשיח היא פעולה מאוד מורכבת אשר תלויה בהרבה פרמטרים, תנאים, ויכולות. המחירים עבור שחזור דיסק קשיח עשויים להתייקר בהתאם למצבו הנוכחי. אז כמה זה באמת יעלה לכם? בואו נדבר על זה.

 

שחזור דיסק קשיח – ממה מורכב המחיר

עלות התיקון והשחזור של דיסק קשיח תלויה רבות במצבו הנוכחי, בכמות הנזק, ובגורמים נוספים. על הנייר, ללא קשר לתקציב המשוער, ניתן לשחזר את המידע מהדיסקים הקשיחים כמעט בכל מצב אפשרי. רגע לפני המחיר לשחזור דיסק קשיח, הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת, דברים שמרכיבים את המחיר: הראשון, מצבו הנוכחי של הדיסק הקשיח, כמה הנזק משמעותי ומייקר. השני, החלקים הפנימיים שנכנסים לתוך העסקה. השלישי, שנות הניסיון מהוות חשיבות עליונה על המחיר.

 

כמה זה באמת יעלה לכם? העלות לשחזור דיסק קשיח

לפני התיקון או שחזור דיסק קשיח תצטרכו לשלם עלות בדיקה סמלית שעולה בין 100-150 ₪ לכל היותר. הבדיקה נותנת לצוות המעבדה סוג של תמונה מוערכת של מצבו הקיים של הדיסק והיא ללא ספק חובה. ולגבי העלות לשחזור דיסק קשיח היא תמיד משתנה בהתאם לסוג החומרה, לחלקים הפנימיים להחלפה, ובהתאם למצב הקיים. ברוב המקרים, תצטרכו לשלם בין 1,000-5,000 ₪ עבור שחזור הנתונים מהדיסק.

 

הפתרון הנכון ביותר – פנייה למעבדה מקצועית

אל תסכנו את המידע החשוב ויקר הערך שלכם, אל תנסו להקשיב לחברים ולשכנים, מה שזול יקר יותר. המחשב קרס, המידע אבד, כעת זה הזמן לנקוט עמדה. הבחירה וההמלצה הטובה ביותר נמצאת דווקא אצל מעבדות השחזור המקצועיות, הם אלה שיעלו את סיכויי השחזור ב- 97% לפחות. כל פעולה פרטית או חובבנית עשויה לעשות נזק בלתי הפיך, אל תתפתו. מעבדה מקצועית תעניק לכם אחוזי הצלחה גבוהים, תשחזר את רוב המידע, וייתכן שגם תנסה להציל את הדיסק הקשיח.

 

מוזמנים לפנות אל טיקטק שחזור מידע.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תפקידיה של מרכזיה בענן
מרכזיות בענן משמשות כיום בעסקים קטנים ובארגונים. הם משמשים בעיקר לשיחות קוליות, שיחות VOIP ודוא"ל. עם...
קרא עוד »
יול 11, 2022
שירותי ענן – מה זה אומר?
טכנולוגיית גיבוי בענן הפך לדרך פופולרית מאוד לאחסון נתונים, והפך הכרחי לכל עסק לשמור על מערכת גיבוי...
קרא עוד »
ינו 31, 2023
סרטוני תדמית
סרטוני תדמית מניעים לפעולה בצורה הטובה ביותר והחדשנית ביותר. נראה שאיך שלא נסתכל על זה, (או שכן..),...
קרא עוד »
יול 22, 2021