כך תפציצו עם בניית אתר סחר מושלם

בניית אתרי מסחר נועדה כדי לעזור מכירת מוצרים רבים. רכישות באמצעות האינטרנט אמורות להיעשות בקלות ובמחירים טובים. משום כך, עליכם לחשוב רבות על אופן הקמת האתר שיהיה בבעלותכם, וכמובן, לתת מענה לשאלות ובעיות שונות שעלולות לצוץ. אחד הדברים החשובים הוא הצורך באתר מזמין אליו יוכלו הגולשים להגיע בקלות ולשהות בו זמן רב ככל האפשר. כאן יש משמעות לשם שלו לכתובת ולסיומת שלה ועוד. כדאי לכם מאוד להיעזר בבעלי מקצוע מנוסים היכולים לייעץ ולהמליץ על ההדגשים החשובים שיש לכלול בו.

שלבים

השלב הראשון הינו אפיון האתר. כלומר: מה תמכרו ולאיזה קהל יעד הוא מיועד. הדבר משפיע ישירות על צורת העצוב. כך למשל, חדשני ואופנתי לצעירים, שמרני למבוגרים, מותאם להורים וילדים וכן הלאה. כן תהיה השפעה על גודל הפונטים – כאשר מבוגרים יעדיפו גדולים יותר. השפעה נוספת היא גם לאופן בו מתכננים את מבנה האתר. כאן תצטרכו לחלק את המוצרים לקטגוריות שונות. החלוקה עוזרת ללקוחות להתמצא. פריטים זהים, למשל יכולים להופיע בקטגוריות שונות כך שיהיה ניתן להיחשף אליהם מכיוונים שונים. החלוקה הזאת תורמת רבות גם לכם כי תוכלו לזהות דרכה את נקודות החולשה והחוזק של מוצריכם.

עיצוב

התוכן חשוב מאוד אבל גם לעיצוב יש משמעות רבה. בכל אתר כזה עליכם לשלב תמונות של מוצרים, מלל המגדיר את תכונותיהם, מפרט לגבי מוצרים שונים ועוד. עליכם לבחור צבעים המשתלבים ביניהם והמושכים את העין, פונטים, את עימודי הדפים, הבאנרים ואמצעי פרסום האחרים ועוד. כמובן, שעליכם לשלב פרטים טכניים לגבי שיטות הרכישה, אמצעי תשלום, משלוחים, מחירים, מבצעים לרכישות בכמויות גדולות ועוד. מומלץ לכם לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום. השירות כולל ייעוץ, מחירים נוחים, ליווי ככל הנדרש ועוד. 

קראו עוד על בניית אתרי סחר >>>

 

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

קורס QA עם השמה

קורס QA עם השמה הינו קורס בן 3 חודשים המעניק הזדמנויות הכשרה והשמה בתחום אבטחת האיכות. הקורס נועד להקנות לסטודנטים מיומנויות הנדרשות לקריירה באבטחת איכות

קרא עוד »

החשיבות בקישורים חיצוניים

קישורים חיצוניים הם קישורים לאתרים אחרים שאינם חלק מהאתר שבו אתה נמצא. ניתן להשתמש בהם כדי לספק מידע נוסף על נושא מסוים, או כדי לשתף

קרא עוד »