סטארטאפ גלובלי? אתם חייבים להכיר את Tfactor

חשיבות התמונות באתרי מסחר

כל אחד רוצה לעשות היום אקזיט ולהימנות בין כל אותן חברות אשר הצליחו לצאת מהריבוע הזה שבו יושבים כל היום ועובדים על חברת הזנק שתחצה את כל הגבולות. סטארטאפ מצליח הוא כזה אשר מגיע אל העסקים הכי בולטים הנוגעים לאותו התחום, וכאשר עושים את זה נכון יכולים לא רק להחזיר את כל ההשקעה הכספית הראשונית אלא אף לצאת עשירים עם חתימה על חוזה שמספק את הכסף לכמה דורות עתידיים.

חברת Tfactor פונה אל הקהל הבינלאומי עם פריטי לבוש אשר מיועדים אל בתי עסק בכל העולם כשאר כל אחד מאלה ניתן להתאמה באופן הכי פרטני והופך כל פריט כזה אל הדבר שלא בכל יום לובשים.

כל עסק חייב חולצות

לא משנה איך מנסים לבצע את החיסכון, שיווק בסיוע של מתנות חינם ובהפצה של המותג במקום עצמו הן דרך נהדרת שבה אולי מבצעים השקעה ראשונית לא קטנה, אבל בהחלט קוצרים את ההשקעה הזו בצורה של לקוחות מרוצים שתמיד שמחים לקבל מתנות, לצד עובדים ששמחים להפגין את המותג שבו הם עובדים כאשר החולצות הללו מציגות מותג מושקע עם חולצות באיכות גבוהה מאוד.

Tfactor מראים בצורה נהדרת עד כמה חולצה ממותגת לא חייבת להיות משעממת עם לוגו, היא יכולה להיות הכל מהכל, ורק צריכה את המקום הזה שבו יכולים לייצר חולצות בכל הטכניקות האפשריות ולקדם את החשיפה כל העת, בכל מקום שבו החולצות מטיילות, הכירו אותם מקרוב באתרם http://www.tfactor.today

חולצות ייחודיות לכל העולם

העולם שמח לקבל מותגים חדשים כל הזמן. מותגים חדשים הם דבר מרענן שאיתו אנשים אשר רגילים לראות דברים בצורה אחת, נחשפים אל צורות חדשות ויותר מעניינות שמגיעות אל ארצות רחוקות מבלי שצריכים בכלל לארוז מזוודה ולהוציא את הדרכון.

הדגש הוא לגבי חברות סטארט אפ שתמיד מנסות להיות כמה שיותר בתודעה, ועם שימוש בחולצות של Tfactor לומדים עד כמה החולצה הנכונה יכולה לחולל מהפכים ושנויים של דברים שהיה הרגל לראות אותם בצורה מסוימת, וכעת מגיעים עם עולם שלשם של יצירה ואיכות שהיא פשוט חוצה גבולות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי כדאי לפתח אפליקציה באמצעות MVP?
אם אתה מפתח אפליקציה לנייד, אז אתה בהחלט צריך לשקול בניית MVP. פיתוח אפליקציות לנייד הוא משימה מאוד...
קרא עוד »
יול 25, 2022
שיימינג ברשתות בפלטפורמות השונות
בעידן הרשתות החברתיות תופעת השיימינג, או במונח העברי "ביוש", היא תופעה נפוצה ונרחבת. שיימינג היא תופעה...
קרא עוד »
ספט 30, 2021
עסק קטן? כך תתגונן מפני מתקפות סייבר
כל עסק חשוף למתקפות סייבר. אך בעוד העסקים הגדולים חזקים דיים כדי להתמודד עם מתקפות סייבר משמעותיות,...
קרא עוד »
מרץ 28, 2019