סטארטאפ גלובלי? אתם חייבים להכיר את Tfactor

חשיבות התמונות באתרי מסחר

כל אחד רוצה לעשות היום אקזיט ולהימנות בין כל אותן חברות אשר הצליחו לצאת מהריבוע הזה שבו יושבים כל היום ועובדים על חברת הזנק שתחצה את כל הגבולות. סטארטאפ מצליח הוא כזה אשר מגיע אל העסקים הכי בולטים הנוגעים לאותו התחום, וכאשר עושים את זה נכון יכולים לא רק להחזיר את כל ההשקעה הכספית הראשונית אלא אף לצאת עשירים עם חתימה על חוזה שמספק את הכסף לכמה דורות עתידיים.

חברת Tfactor פונה אל הקהל הבינלאומי עם פריטי לבוש אשר מיועדים אל בתי עסק בכל העולם כשאר כל אחד מאלה ניתן להתאמה באופן הכי פרטני והופך כל פריט כזה אל הדבר שלא בכל יום לובשים.

כל עסק חייב חולצות

לא משנה איך מנסים לבצע את החיסכון, שיווק בסיוע של מתנות חינם ובהפצה של המותג במקום עצמו הן דרך נהדרת שבה אולי מבצעים השקעה ראשונית לא קטנה, אבל בהחלט קוצרים את ההשקעה הזו בצורה של לקוחות מרוצים שתמיד שמחים לקבל מתנות, לצד עובדים ששמחים להפגין את המותג שבו הם עובדים כאשר החולצות הללו מציגות מותג מושקע עם חולצות באיכות גבוהה מאוד.

Tfactor מראים בצורה נהדרת עד כמה חולצה ממותגת לא חייבת להיות משעממת עם לוגו, היא יכולה להיות הכל מהכל, ורק צריכה את המקום הזה שבו יכולים לייצר חולצות בכל הטכניקות האפשריות ולקדם את החשיפה כל העת, בכל מקום שבו החולצות מטיילות, הכירו אותם מקרוב באתרם http://www.tfactor.today

חולצות ייחודיות לכל העולם

העולם שמח לקבל מותגים חדשים כל הזמן. מותגים חדשים הם דבר מרענן שאיתו אנשים אשר רגילים לראות דברים בצורה אחת, נחשפים אל צורות חדשות ויותר מעניינות שמגיעות אל ארצות רחוקות מבלי שצריכים בכלל לארוז מזוודה ולהוציא את הדרכון.

הדגש הוא לגבי חברות סטארט אפ שתמיד מנסות להיות כמה שיותר בתודעה, ועם שימוש בחולצות של Tfactor לומדים עד כמה החולצה הנכונה יכולה לחולל מהפכים ושנויים של דברים שהיה הרגל לראות אותם בצורה מסוימת, וכעת מגיעים עם עולם שלשם של יצירה ואיכות שהיא פשוט חוצה גבולות.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

שירותי ענן – מה זה אומר?

טכנולוגיית גיבוי בענן הפך לדרך פופולרית מאוד לאחסון נתונים, והפך הכרחי לכל עסק לשמור על מערכת גיבוי חזקה. שירותי אחסון בענן הם אחת הדרכים הנפוצות

קרא עוד »

עיצוב מוצר

עיצוב מוצר הוא תהליך של הגה, יצירה ועיצוב של מוצרים או שירותים חדשים. ניתן לחלק את התהליך לשלושה שלבים עיקריים: רעיון, יצירת אב טיפוס וייצור.

קרא עוד »

הפחתת משקל הרבלייף

בחלק זה, אני אבדוק את הסיבות מדוע מישהו צריך לרדת במשקל ולהתחיל דיאטת הפחתת משקל הרבלייף. ראשית, עודף משקל או השמנת יתר עלולים להוביל למספר בעיות

קרא עוד »