קניית לייקים ישראלים – למה זה חשוב

קניית לייקים ישראלים

אחד הכלים הטובים ביותר לבחון פופולאריות של אדם, ארגון, או כל קבוצה של אנשים כיום, היא באמצעות כמות הלייקים שהם מקבלים בפייסבוק או ברשתות חברתיות אחרות. כך מודדים היום פופולאריות. כך בוחנים עד כמה פוסט מסוים זוכה להצלחה. 

אך הלייקים הם הרבה מעבר לשאלה עד כמה האדם שמפרסם את הפוסט או הפוסט עצמו זוכים להצלחה. הלייקים מבטאים את עוצמת החשיפה שהעמוד של אותו אדם או ארגון, או הפוסט עצמו יקבל. ככל שיהיו יותר לייקים, כך גדל הסיכוי שאכן הוא יזכה לחשיפה רבה יותר, אז הבאז סביבו ברשת יגדל, סביר להניח שיותר אנשים יתעניינו בו, השיתופים יגדלו, ולכן גם המשמעות שלו תהיה גדולה יותר. 

זו אחת הסיבות מדוע אנשים משקיעים הרבה זמן וכסף בפרסום בפייסבוק וברשתות חברתיות, בפרט בכל מה שקשור לקניית לייקים ישראלים או קניית עוקבים לאינסטגרם. כלומר, משקיעים לא רק בפרסום הפוסט עצמו, אלא גם דואגים לקנות לייקים במטרה שכל מי שיסתכל על הפוסט יראה מספרים גדולים של לייקים והוא יתעניין בו, ייתכן מאוד שירצה לשתף אותו. 

מתי וכיצד קניית לייקים יכולה לעזור?

בעיקרון, קניית לייקים ישראלים יכולה לעזור בכל מצב בו אנחנו רוצים לייצר חשיפה לעמוד או לפוסט ספציפי, בכל מצב בו אנחנו רוצים לייצר באז ברשת ובכלל. מעבר לכך, קניית לייקים יכולה לתת לנו את ה"בוסט" הראשוני מה שיביא לאחר מכן, לעליית בחשיפה באופן טבעי. כלומר בשלב הראשון נקנה לייקים, אחר כך הם יבואו באופן טבעי. 

צריך לומר, כולם עושים את זה. החל מפוליטיקאים וכלה באנשי עסקים, אושיות רשת ועוד. כל מי שרוצה לקבל חשיפה ברשת ישתמש בכלי זה כחלק מסט הכלים שעומדים לרשותו לשם כך.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם