איך לכתוב קורות חיים – איך עושים את זה נכון?

איך לכתוב קורות חיים

לפני שאנחנו ממהרים לשלוח קורות חיים למקום עבודה כזה או אחר, עלינו לבחון היטב מה אנחנו רוצים לספר על עצמנו וכיצד נרצה לעשות זאת. סביר להניח שאנחנו נרצה לכתוב קורות שיתארו את עצמנו בצורה הטובה ביותר, בשביל שמי שיקבל את המסמך יקרא ויתרשם מהם, עד כדי כך שיהיה מוכן ליצור איתנו קשר ולהזמין אותנו לראיון עבודה. 

חשוב מאוד שאנחנו נדע איך לכתוב קורות חיים ואיך להציג את עצמנו בצורה הטובה ביותר, חשוב שאנחנו נדע להציג את הפרטים בצורה אופטימאלית כך שהמגייסים אשר מקבלים את קורות החיים, יוכלו ללמוד את היתרונות שלנו ולמה אנחנו האנשים המתאימים לתפקיד אליו הם מגייסים עובדים. 

לשם כך, אנחנו צריכים להציג מצד אחד את היכולות והכישורים שלנו, להציג את כל מה שעומד לרשותנו לשם כך. מצד שני, אנחנו חייבים לדעת מה היתרונות שלנו על פני אחרים ולהשתמש בהם בשביל שנוכל לנצל אותם בצורה הכי טובה שיש. 

איך כותבים את הדברים בצורה נכונה?

בשביל לכתוב את התכונות והכישורים שעומדים לרשותנו ולבטא בצורה יפה את היתרונות שעומדים לרשותנו, הרי שאנחנו צריכים לא לספק את כל הפרטים ולא לספר כל דבר, אלא רק את מה שחשוב. אנחנו צריכים גם לדעת כיצד לעשות את זה, בשביל שיהיה קל להבחין בפרטים החשובים והרלוונטיים. 

נקודה נוספת חיונית בהקשר של קורות חיים היא לדעת לבטא את כל מה שאנחנו יכולים להביא לתפקיד, מה הופך אותנו להרבה יותר מתאימים ואיכותיים לתפקיד מאשר אחרים. כמובן שעלינו לעשות זאת באופן שלא יפגע באחרים, על מנת שלא נתפס כאנשים שלא מסוגלים לעבוד בשיתוף פעולה ובעבודת צוות. 

לסיום, חשוב מאוד שאנחנו נדע לבטא את עצמנו באופן שיתאים לתפקיד ולמה שמצפים מאיתנו בשביל לקבל אותו. 

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

Office 365 איך הוא תורם לעסק שלך?

Office 365 היא חבילת יישומים מבוססת ענן המספקת גישה אחת ומאוחדת לכל הקבצים, האפליקציות והנתונים של החברה שלך. Office 365 נועד להיות דרך קלה לנהל

קרא עוד »

באיזה קורס Full Stack לבחור

קורס זה מיועד לאנשים שרוצים ללמוד על כל התחומים המקיפים של פיתוח מערכות. הוא כולל מספר נושאים כמו פיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות לנייד, ניתוח נתונים

קרא עוד »

טיפים לקידום אתר

אתר אינטרנט הוא ייצוג דיגיטלי של המותג של החברה שלך. זה צריך להיות מעוצב היטב, אינפורמטיבי ומושך את קהל היעד. אתרי אינטרנט צריכים להיות מעוצבים

קרא עוד »