כיצד שיווק מבוסס משפיענים יכול לתרום לכם לעסק?

שיווק מבוסס משפיעים הוא סוג של שיווק הכולל שימוש במדיה חברתית כדי ליצור קשר עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים. הוא מבוסס על הרעיון שמדיה חברתית יכולה לשמש ככלי יעיל להגיע ללקוחות פוטנציאליים ולהשפיע על החלטות הרכישה שלהם. כשמשפיען הוא אדם או ארגון שידוע במה שהם עושים ובמי שהם, זה נקרא סלבריטי.

טכניקה יעילה ששווה לקחת בחשבון:

שיווק מבוסס משפיענים הוא אחת הדרכים היעילות ביותר למשוך את הקהל שלך ולהגיע אליו. משפיענים הם אנשים שהשיגו רמות גבוהות של פופולריות בתחום מסוים ומסוגלים להשפיע על הקהל שלהם בצורה חיובית. ניתן למצוא אותם בתחומים רבים ושונים של פעילות אנושית, כולל מוזיקה, אופנה, אוכל, ספורט ואפילו אמנות. 

לייעוץ בנושא אסטרטגיות שיווק צרו קשר באתר Startell

ישנם יתרונות רבים לשיווק משפיענים":

המותג שלך יופיע בהמלצות שלו מבלי שתצטרך לשלם להם. יש להם שיעור ייחוס גבוה, מה שאומר שהם רואים רק צפיות או קליקים מהמותג שלך, בעוד שמשפיעים אחרים יכולים לראות מספר עצום של צפיות וקליקים מהמותג שלך. משפיענים יכולים לעזור לך גם במונחים של גיוס לקוחות, מכיוון שהם ידועים בכך שהם מעניקים ביקורות חיוביות על המוצרים שלך בפורומים שונים כמו אמזון ואינסטגרם. המשמעות היא שתפנה ללקוחות שרכשו בעבר מוצרים עם קישורי משפיענים, ללא צורך בקמפיינים פרסומיים בתשלום יקרים או ישירים. זה יתגלה ככלי שיווקי נהדר שיעזור להגביר את המכירות שלך. כפי שצוין קודם לכן, כמות קטנה של תנועה וקליקים תמיד יהיו טובים יותר מחוסר תנועה בכלל. מה אנחנו יכולים ללמוד משיווק משפיענים למקרה שאתם תוהים האם העולם לא מוכן לחברת ביטוח רכב סאב-פריים שדווקא מחזיקה במכוניות שומרי שערים, אז זה בהחלט הזמן לחשוב על קמפיין שיווקי משפיענים! זה יכול להביא לך הרבה יותר צפיות באתר והופעות מותג מאשר מסעות פרסום בתשלום ישיר. למרות שזה אולי נשמע טוב, זה עלול להיות גם יקר.  מידע נוסף באתר Startell

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטוני תדמית
סרטוני תדמית מניעים לפעולה בצורה הטובה ביותר והחדשנית ביותר. נראה שאיך שלא נסתכל על זה, (או שכן..),...
קרא עוד »
יול 22, 2021
הפקת סרטונים – איך מתחילים ולאן פונים?
יש מנהלים אשר לא מצליחים להבין למה החברה שלהם לא מצליחה. יש להם את העובדים הטובים ביותר, את המוצר...
קרא עוד »
מאי 12, 2019
אחסון אתרי וורדפרס מומלץ
וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן (CMS) שמפעילה למעלה מ-23.5% מהאינטרנט. זוהי בחירה פופולרית...
קרא עוד »
אוק 07, 2022