איך לפתוח חשבון מוכר באיביי כמו שצריך

מאמר זה מסביר איך לפתוח חשבון מוכר באיביי כדי שתוכל להתחיל למכור את הסחורה שלך בפלטפורמה.

כדי לפתוח חשבון מוכר באיביי, עליך לספק את המידע האישי שלך, כולל שם וכתובת. תזדקק גם לכתובת דוא"ל חוקית, מספר טלפון וחשבון בנק. תצטרך לאמת את זהותך על ידי מתן תעודה מזהה או דרכון שהונפקו על ידי הממשלה.

למה ואיך לפתוח חשבון מוכר באיביי

eBay הוא שוק מקוון פופולרי שבו אנשים יכולים למכור את הפריטים שלהם ולקנות פריטים אחרים. זה לא מיועד רק לקנייה ומכירה של מוצרים, אלא גם לאיסוף עתיקות, אמנות, פריטי אספנות נדירים, או אפילו סתם לבלות בדפדוף בפריטים מעניינים.

לפני שניתן להתחיל למכור באיביי, יש צורך לפתוח חשבון בחברה. תהליך זה נעשה באמצעות יצירת חשבון מוכר באתר ולאחר מכן השלמת כמה שלבי אימות. זה לוקח בערך חמש דקות כדי להשלים את השלבים האלה ותוכל למכור את הסחורה שלך ב-eBay כמו מקצועני הדרופשיפינג בתוך כמה שעות מפתיחת חשבונך.

  1. הצעד הראשון לפתיחת חשבון מוכר באיביי הוא להגדיר את חשבון PayPal שלך. לאחר מכן, תוכל להירשם לחשבון מוכר בחינם באיביי ולבצע את הרכישה הראשונה שלך.
  2. כדי לפתוח חשבון מוכר באיביי, רצוי שיהיה חשבון PayPal. ייתכן שתצטרך גם חשבון בנק או כרטיס אשראי על מנת לקבל תשלומים מלקוחות.
  3. השלב הבא הוא ליצור את הרישום שלך ולהוסיף את הפריטים שאתה רוצה למכור. על ידי ביצוע השלבים הבאים, תוכל להתחיל למכור באיביי!

האם חייבים פייפל כדי לפתוח חשבון מוכר באיביי

אתה יכול גם לפתוח חשבון מוכר ב-eBay מבלי שיהיה לך חשבון PayPal באמצעות אפשרות הפקדה ישירה של PayPal. המשמעות היא שאתה יכול להפקיד כספים לחשבון החדש שלך באמצעות העברה בנקאית או העברה ACH מחשבון בנק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי חומת אש?
חומת אש היא התקן או תוכנה לאבטחת רשת הפועלים כמחסום בין רשת פנימית לרשתות חיצוניות (כגון האינטרנט)...
קרא עוד »
יול 26, 2023
איך ניתן לפתוח עסק באינטרנט? אדם טל מסביר
היום ניתן למצוא יותר ויותר קבוצות במדיות החברתיות השונות, אשר מתמקדות בצורך לעבוד מהאינטרנט. אנשים...
קרא עוד »
פבר 11, 2020
קורס QA עם השמה
קורס QA עם השמה הינו קורס בן 3 חודשים המעניק הזדמנויות הכשרה והשמה בתחום אבטחת האיכות. הקורס נועד...
קרא עוד »
יונ 02, 2022