איך לפתוח חשבון מוכר באיביי כמו שצריך

מאמר זה מסביר איך לפתוח חשבון מוכר באיביי כדי שתוכל להתחיל למכור את הסחורה שלך בפלטפורמה.

כדי לפתוח חשבון מוכר באיביי, עליך לספק את המידע האישי שלך, כולל שם וכתובת. תזדקק גם לכתובת דוא"ל חוקית, מספר טלפון וחשבון בנק. תצטרך לאמת את זהותך על ידי מתן תעודה מזהה או דרכון שהונפקו על ידי הממשלה.

למה ואיך לפתוח חשבון מוכר באיביי

eBay הוא שוק מקוון פופולרי שבו אנשים יכולים למכור את הפריטים שלהם ולקנות פריטים אחרים. זה לא מיועד רק לקנייה ומכירה של מוצרים, אלא גם לאיסוף עתיקות, אמנות, פריטי אספנות נדירים, או אפילו סתם לבלות בדפדוף בפריטים מעניינים.

לפני שניתן להתחיל למכור באיביי, יש צורך לפתוח חשבון בחברה. תהליך זה נעשה באמצעות יצירת חשבון מוכר באתר ולאחר מכן השלמת כמה שלבי אימות. זה לוקח בערך חמש דקות כדי להשלים את השלבים האלה ותוכל למכור את הסחורה שלך ב-eBay כמו מקצועני הדרופשיפינג בתוך כמה שעות מפתיחת חשבונך.

  1. הצעד הראשון לפתיחת חשבון מוכר באיביי הוא להגדיר את חשבון PayPal שלך. לאחר מכן, תוכל להירשם לחשבון מוכר בחינם באיביי ולבצע את הרכישה הראשונה שלך.
  2. כדי לפתוח חשבון מוכר באיביי, רצוי שיהיה חשבון PayPal. ייתכן שתצטרך גם חשבון בנק או כרטיס אשראי על מנת לקבל תשלומים מלקוחות.
  3. השלב הבא הוא ליצור את הרישום שלך ולהוסיף את הפריטים שאתה רוצה למכור. על ידי ביצוע השלבים הבאים, תוכל להתחיל למכור באיביי!

האם חייבים פייפל כדי לפתוח חשבון מוכר באיביי

אתה יכול גם לפתוח חשבון מוכר ב-eBay מבלי שיהיה לך חשבון PayPal באמצעות אפשרות הפקדה ישירה של PayPal. המשמעות היא שאתה יכול להפקיד כספים לחשבון החדש שלך באמצעות העברה בנקאית או העברה ACH מחשבון בנק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחנו את עצמכם: האם עבודה בסטארטאפ מתאימה לכם?
כמה פעמים קראתם באתרי האינטרנט או בעיתונים על תנאי השכר המעולים בהייטק? כמה פעמים קראתם על אקזיט גדול...
קרא עוד »
יול 23, 2019
פיתוח מוצרים
מאז שהחלה המהפכה התעשייתית מוצרים שמיוצרים באופן המוני ולקהל הרחב הפכו להיות חלק מחיינו והם מקלים...
קרא עוד »
נוב 26, 2022
מאמן כושר אישי
תזונה נכונה ועשיית ספורט יכולים לסייע לנו לשמור על הבריאות והגוף שלנו לאורך זמן, לתחזק היטב את הגוף,...
קרא עוד »
מאי 31, 2022