מה זה לינקלי?

כמה פעמים קרה לכם שחיפשתם מספר טלפון של מוסד ציבורי או אפילו מוקד שירות לקוחות של חברה מסחרית, אך הפנו אתכם ממוקד למוקד – ורק לאחר המתנה ארוכה וכמה שיחות עומק עם נציגים שונים, קיבלתם מספר טלפון אחר שהתברר כיעיל ביותר לטיפול בבעיה, כאשר הוא בכלל אינו מפורסם באתר הרשמי של המוסד או החברה? חשבו כמה זמן הייתם צריכים לבזבז עד שמצאתם את המספר הנכסף, וכמה תסכול ואנרגיה דורשים הבירורים הללו עד שמגיעים למקום הנכון (אם בכלל). אם גם אתם חושבים שמציאות כזו אינה אמורה להתרחש יותר במאה העשרים ואחת, אתם לא לבד – ובזכות אתרים כמו לינקלי התופעה הזו הולכת ונעלמת מהעולם.

לינקלי – הכתובת החדשה שלכם לחיפושים

עם כל הכבוד למנועי החיפוש וגם לאתרים הרשמיים של הגופים השונים, מוקדי שירות ומקורות מידע רבים ברחבי האינטרנט אינם מעודכנים כראוי, או שהם מלכתחילה אינם מפורטים דיים. באתר לינקלי תוכלו למצוא בדיוק את המידע שאתם זקוקים לו, במהירות ובאופן חכם. כך למשל, אם תחפשו איש קשר ספציפי ממחלקת השומה במס הכנסה בסניף הקרוב לביתכם – תוכלו לעשות זאת בקלות ובמהירות, בזכות ידע ממוקד ואמיתי, הדואג להתעדכן כל העת.

שמים סוף לסקרי השוק המתישים

מלבד מידע חיוני אודות סניפים, שעות קבלה, קישורים לטפסים וכל מידע חיוני אחר במוסד או בחברה שאיתה אתם עומדים בקשר, תוכלו לקבל בלינקלי גם הצעות מחיר ישירות לנייד שלכם ממגוון עצום של בתי עסק – הנוגעות בדיוק לתחום השירות הרצוי שתזינו באתר. לא משנה אתם מחפשים צלם לאירוע שאתם מארגנים, ספק שיתקין מעצורי חניה בכניסה לבנין או שאתם אפילו מעוניינים לדעת האם מוכרים מוצר מסוים בקיוסק שתעברו קרוב אליו – לינקלי הוא הכתובת לכל הצעות המחיר, הבירורים ובקשות המידע שתוכלו לבקש, באופן שמאגד הכל יחד, בנוחות וביעילות. 

תשכחו את מה שאתם יודעים על סוגי החיפוש הישנים – המידע בלינקלי הוא לא רק מקיף ומפורט, אלא גם עדכני ומדויק – ודואג שתקבלו תשובה לכל שאלה שתרצו להפנות לחברה גדולה או לגוף מסחרי הקיים בארץ. 

רוצים לבדוק אותנו? חיפוש יועץ משכנתא בלינקלי לחצו כאן.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשיפת הפוטנציאל: האם אתה יכול להיות שף באמצעות מתכונים מקוונים?
האם אתה סקרן לגבי האפשרות לשכלל את הכישורים הקולינריים שלך ולפתח קריירה כשף באמצעות מתכונים מקוונים?...
קרא עוד »
מרץ 14, 2024
הפקת סרטונים – איך מתחילים ולאן פונים?
יש מנהלים אשר לא מצליחים להבין למה החברה שלהם לא מצליחה. יש להם את העובדים הטובים ביותר, את המוצר...
קרא עוד »
מאי 12, 2019
איך למצוא תשתית אינטרנט מומלצת ויציבה?
חברות התקשורת, הטלפוניה והכבלים מציעות לציבור תשתיות אינטרנט מסוגים שונים. השאלה היא איך להבדיל בין...
קרא עוד »
מרץ 16, 2021