לימודי בניית אתרים לילדים

בניית אתרים היא נושא פופולרי בקרב ילדים כבר תקופה ארוכה. קל לבנות אתרים בעזרת כלי מקוון כמו וורדפרס. אני ממליץ לילדים לבנות אתר משלהם באמצעות וורדפרס. . הילדים יכולים בקלות ליצור אתר אינטרנט על הספר או הסרט האהובים עליהם. כשילדים בונים אתרים, אני אוהב לתת להם משימות שונות כמו: הוסף פוסט בבלוג לאתר הוסף גלריות של תמונות מההרפתקאות האחרונות שלך הוסף חנות מקוונת שבה הם יכולים למכור מוצרים בנו חדר צ'אט מקוון שבו הם יכולים לדבר עם משתמשים אחרים בנו משחק מקוון שמאפשר לאנשים לצאת למסעות ולזכות בפרסים.

להרשמה ללימודי בניית אתרים לילדים>>>

הקורס הינו קורס מקיף מבוסס פרויקטים שילמד את הילדים כיצד ליצור אתר אינטרנט מלא. הוא מורכב מ-16 שיעורים ומספק היכרות עם עולם עיצוב ופיתוח אתרים באמצעות תרגילים מעשיים ופעילויות יצירתיות. קורס אינטנסיבי זה כולל גם למידה על המשמעות של "אזרחות דיגיטלית", כמו גם חקר נושאים כמו עיצוב עבור פלטפורמות שונות כגון מכשירים ניידים, שניהם מיומנויות חשובות בדיגיטל של ימינו

כמה מחקרים הראו שילדים עוסקים יותר בבניית אתרים מאשר בפעילויות אחרות כמו קריאת ספרים או משחקי וידאו. הם גם מצאו שילדים שיצרו אתרים משלהם היו בעלי מוטיבציה, התרגשות ועניין בנושא יותר מאשר אלה שלא יצרו אתר משלהם. זהו מדריך כיצד תוכל להציג בפני ילדך את כישורי בניית האתרים שלך. זה ילמד אותם על היסודות של עיצוב אתרים, כיצד ליצור תוכן ולגרום לו להיראות טוב, וכמה טיפים למה שכדאי לקחת בחשבון בעת יצירת האתר הראשון שלך.

ילדים לומדים מהדברים שהם עושים. כתוצאה מכך, בניית אתרים היא דרך מצוינת ללמד ילדים כיצד אתרי אינטרנט עובדים. הם גם לומדים על סוגים שונים של תוכן וכיצד להשתמש בו.

להרשמה לחוג מחשבים >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאמן כושר אישי
תזונה נכונה ועשיית ספורט יכולים לסייע לנו לשמור על הבריאות והגוף שלנו לאורך זמן, לתחזק היטב את הגוף,...
קרא עוד »
מאי 31, 2022
קישורי פוטר – האם הם באמת תורמים?
לצורך קידום האתר ישנם דרכים רבות לעשות זאת, כשאחת מהן היא מהפעולות העיקריות שמקדמי האתרים משתמשים...
קרא עוד »
יונ 13, 2020
צילום לחנות אינטרנט – כדאי לפנות אל צלם מנוסה
דעו לכם כי צילום לחנות אינטרנט זהו דבר שיהיה בעל משמעות עצומה עבור העסק שלכם ויוכל להשפיע בצורה ישירה...
קרא עוד »
אוק 20, 2021