מצטרפים להוט? רגע לפני, תקראו את זה

woman-in-white-blazer-holding-tablet-computer-789822

אם גם אתם שוקלים הצטרפות להוט כדי לקבל שירותי אינטרנט, טלוויזיה או טלפון מהחברה, כדאי לדעת אילו מוצרים ניתן לרכוש דרך חברת הוט, וכן לקבל הערכת מחיר לגביהם. כשתדברו עם נציג השירות להצטרפות להוט, תוכלו כבר לבקש את המידע הרלוונטי בהתאם למוצר שבן אתם מעוניינים.

על החברה

חברת הוט מערכות תקשורת בע"מ היא חברה פרטית שמספקת שירותי אינטרנט (HOTNET),  שירותי טלוויזיה באמצעות כבלים וכן שירותי טלפון וסלולר (HOT MOBILE).

אחד היתרונות בחברת הוט הוא שירות ה-  MULTI WIFI החדש, המאפשר להפוך כל ממיר בבית לנקודת WIFI,  וכן להמשיך לצפות בתוכנית שנצפתה בחדר אחד גם בחדר אחר.

האינטרנט של הוט 

כאמור, חברת הוט נותנת שירות של ספק ותשתית לרשת אינטרנט. חבילת ספק ותשתית אינטרנט במהירות של 100 מגה בייט תעלה לכם 79 ש"ח לחודש במשך שנה. חבילת ספק ותשתית אינטרנט במהירות של 200 מגה בייט תעלה לכם 99 ש"ח לחודש במשך שנה. 

לסטודנטים, מעניקה חברת הוט חבילת ספק ותשתית אינטרנט במהירות 100 מגה בייט ובמחיר של 79 שח לחודש.

הטלוויזיה של הוט

חבילות הטלוויזיה שמציעה הוט הן רבות וכוללות חבילת טלוויזיה EXTRA ,  חבילת טלוויזיה POWER , חבילות טלוויזיה ואינטרנט משולבות (עם חבילה ייחודית לסטודנטים) , וכן חבילות "טריפל" שכוללות טלוויזיה, אינטרנט, וטלפון, כאשר גם כאן ישנה חבילת טריפל המיועדת לסטודנטים.

מחירי החבילות משתנים: חבילת טלוויזיה POWER לדוגמא, תעלה 168 ש"ח לחודש, חבילת טריפל EXTRA +   תעלה 284 ש"ח לחודש וחבילת טריפל לסטודנטים תעלה 159 ש"ח לחודש, למשך שלושה חודשים.

הטלפון של הוט 

בתחום זה נותנת החברה בחירה בין שתי חבילות: "מדברים בינוני" ו"ומדברים הרבה".
חבילת מדברים בינוני כוללת 300 דקות שיחה בחודש ועלותה 39 ש"ח לחודש.
חבילת מדברים הרבה כוללת 1000 דקות שיחה בחודש ועלותה 49 ש"ח לחודש.
החבילות של הוט כוללות שיחות לטלפונים ניידים ונייחים בארץ בלבד.

אז אם אתם מתעניינים בהצטרפות לשירותי חברת הוט, מומלץ ליצור קשר ולקבל מידע מפורט אודות החבילות השונות.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

Office 365 איך הוא תורם לעסק שלך?

Office 365 היא חבילת יישומים מבוססת ענן המספקת גישה אחת ומאוחדת לכל הקבצים, האפליקציות והנתונים של החברה שלך. Office 365 נועד להיות דרך קלה לנהל

קרא עוד »

באיזה קורס Full Stack לבחור

קורס זה מיועד לאנשים שרוצים ללמוד על כל התחומים המקיפים של פיתוח מערכות. הוא כולל מספר נושאים כמו פיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות לנייד, ניתוח נתונים

קרא עוד »

טיפים לקידום אתר

אתר אינטרנט הוא ייצוג דיגיטלי של המותג של החברה שלך. זה צריך להיות מעוצב היטב, אינפורמטיבי ומושך את קהל היעד. אתרי אינטרנט צריכים להיות מעוצבים

קרא עוד »