5 דברים שאתם חייבים לדעת על סרטוני תדמית

סרטוני אנימציה

יש מומחים אשר אומרים כי בעולם העסקים התדמית של החברה היא 99% מההצלחה של החברה. גם אם קצת מגזימים אין ספק כי לתדמית יש השפעה אדירה על החברה שלכם ואפשר לראות כי כיום כל עסק קטן או גדול חושב כל הזמן כיצד אפשר לשפר את התדמית ואת המוניטין של העסק. כיום עסקים רבים מבינים כי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות סרטוני תדמית ועל כן הבאנו לכם את הרשימה הבאה.

  • השקיעו ברעיון

עליכם להבין כי בסופו של דבר הרעיון של הסרטון הוא העיקר ואם יש לכם רעיון טוב הסרטון שלכם כמעט בטוח יהיה מוצלח. ממש כפי שבעולם העסקים רעיון טוב הוא הדרך הבטוחה להצלחה.

  • התאימו את הסרטון למאפיינים הייחודים של החברה שלכם

כל חברה שונה מאחרת ועל כן הסרטון חייב לשקף זאת. אם החברה שלכם צעירה ברוחה הסרטון חייב להראות זאת ואם החברה שלכם משקיעה המון בדבר מסוים הסרטון צריך להראות את זה. אין דבר כזה סרטון גנרי המתאים לכל החברות ועל כך יש לתת את הדעת.

  • וודאו כי הסרטון מבוסס על מחקר שוק מעמיק

הסרטון לא יכול להיעשות סתם כך אלא הוא חייב להיות מבוסס על מחקר מעמיק אשר יבחן את התנהגות הצרכנים של פלח השוק שאליו אתם פונים ואת המתחרות שלכם ורק אז יהיה אפשר להפיק סרטון תדמית ברמה גבוהה.

  • החליטו על הסגנון של הסרטון

עליכם להחליט יחד עם חברת ההפקה האם אתם רוצים סגנון הומוריסטי, סרטון רציני או בכלל סרטוני אנימציה או כל סוג אחר של סרטון שעולה על דעתכם. הסגנון משפיע מאוד על הסרטון ועל כן אתם צריכים לחשוב על כך לעומק.

  • אל תבחרו חברת הפקה מבלי לראות סרטונים קודמים שהיא הפיקה

אין ספק כי בחירה בחברת ההפקה שתפיק את הסרטון משפיעה עליכם מאוד ועל כן אתם צריכים לבחור חברת הפקה רק לאחר שראיתם סרטונים אחרים שהיא הפיקה ורק אם אתם אוהבים את הסרטונים הללו אזי כדאי לכם לבחור בחברה זו.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

קורס QA עם השמה

קורס QA עם השמה הינו קורס בן 3 חודשים המעניק הזדמנויות הכשרה והשמה בתחום אבטחת האיכות. הקורס נועד להקנות לסטודנטים מיומנויות הנדרשות לקריירה באבטחת איכות

קרא עוד »

החשיבות בקישורים חיצוניים

קישורים חיצוניים הם קישורים לאתרים אחרים שאינם חלק מהאתר שבו אתה נמצא. ניתן להשתמש בהם כדי לספק מידע נוסף על נושא מסוים, או כדי לשתף

קרא עוד »