הפקת סרטונים – איך מתחילים ולאן פונים?

הפקת סרטונים - איך מתחילים ולאן פונים?

יש מנהלים אשר לא מצליחים להבין למה החברה שלהם לא מצליחה. יש להם את העובדים הטובים ביותר, את המוצר האיכותי ביותר ואת הכסף שהם צריכים ובכל זאת החברה שלהם לא מצליחה להתרומם. אותם מנהלים לא מבינים כי יש משמעות אדירה לשאלה איך הם מעבירים את המסר של החברה שלהם. על אנשים אלו להבין כי הם צריכים לחשוב מחוץ לקופסא וכי יש משמעות אדירה לשאלה איך הם פונים אל הלקוחות שלהם הן הקימיים והן העתידים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כיום זה ברור כי הפקת סרטונים היא הדרך הטובה ביותר להגיע אל קהל נרחב וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת. אתם צריכים להבין כי הפקה של סרט יכולה להגיע אל כמות עצומה של אנשים וליצור אימפקט עצום שאף אמצעי אחר לא יכול ליצור וזהו משהו שכל מנהל צריך לקחת בחשבון.

האם כדאי להפיק סרטון אנימציה?

אחת השאלות החשובות ביותר היא איך כדאי לנו להפיק סרטון ואיך כדאי שהוא יראה. יש משמעות אדירה לשאלה האם הסרטון יהיה עם אנשים או שמא הוא יהיה דווקא עם אנימציה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אין כאן תשובה אחת ויחידה ולכל מקרה יתאים דבר אחר. יש חברות אשר יהיה תפור עליהן להפיק סרטון אנימציה ולחברות אחרות זה ממש לא יתאים כסרטון תדמית. באותה נשימה אנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה לאיזה חברת הפקה אתם פונים מכיוון שככל שהיא תהיה טובה יותר כך ההחלטה שלהם איך להפיק את הסרטון תהיה יותר חכמה והיא תקבע בצורה הטובה ביותר האם להפיק אותו בעזרת אנימציה או לא.

מיהו הדמות החשובה ביותר בהפקת הסרט?

עליכם להבין כי אין דמות אחת אשר בה תלוי עתיד הסרט אלא זה מאמץ קבוצתי שבו חברים הרבה מאוד משתתפים מהבמאי, דרך התסריטאי ועד המפיק. לכן אנו חייבים להבטיח כי כל בעלי המקצוע יהיו ברמה הגבוהה ביותר ואנו לא יכולים להתפשר על נושא זה אם חשובה לנו רמתו של הסרט.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

שירותי ענן – מה זה אומר?

טכנולוגיית גיבוי בענן הפך לדרך פופולרית מאוד לאחסון נתונים, והפך הכרחי לכל עסק לשמור על מערכת גיבוי חזקה. שירותי אחסון בענן הם אחת הדרכים הנפוצות

קרא עוד »

עיצוב מוצר

עיצוב מוצר הוא תהליך של הגה, יצירה ועיצוב של מוצרים או שירותים חדשים. ניתן לחלק את התהליך לשלושה שלבים עיקריים: רעיון, יצירת אב טיפוס וייצור.

קרא עוד »

הפחתת משקל הרבלייף

בחלק זה, אני אבדוק את הסיבות מדוע מישהו צריך לרדת במשקל ולהתחיל דיאטת הפחתת משקל הרבלייף. ראשית, עודף משקל או השמנת יתר עלולים להוביל למספר בעיות

קרא עוד »