מתי כדאי לפתח אפליקציה באמצעות MVP?

אם אתה מפתח אפליקציה לנייד, אז אתה בהחלט צריך לשקול בניית MVP.

פיתוח אפליקציות לנייד הוא משימה מאוד קשה וגוזלת זמן. אתה נאלץ להשקיע כמות עצומה של כסף בגרסת MVP של האפליקציה שלך כדי להוציא את האפליקציה שלך לדרך. עם כמה שפחות באגים, לפני שתוכל להתחיל לפתח חווית משתמש יציבה וחלקה בטווח הארוך. אנשים רוצים לקנות אפליקציות למכשירים שלהם ולא איזה אפליקציה חצי גמורה שלא עושה יותר מאשר להיראות טוב באייפון שלך. 

אדם הולר – מפתח @ Hewlett Packard Enterprise Business Solutions אומר "אין שום תירוץ למשתמשים שלא נפתרו לשלם עבור אפליקציה. הם פשוט לא יעשו זאת אלא אם האפליקציה שלך היא משהו שהם יכולים לסמוך עליהם והדרך היחידה לעשות זאת היא עם מודל עסקי מוצק". סקירה ובדיקה של האפליקציות לנייד הדרך הטובה ביותר עבורך לגרום לאפליקציות הנייד שלך לבחון ולבדוק על ידי חנות האפליקציות היא לעבוד עם מפתחים רבים ושונים ברחבי פלטפורמות שונות. אתה צריך לפרסם את אפליקציית iOS שלך לבדיקה ב-App Store כמו גם בחנויות אפליקציות אחרות כמו Google Play ואמזון אם אתה רוצה להציג אותה בפני משתמשים פוטנציאליים. 

ה-MVP הוא ה-Minimal Viable Product (MVP) של כל מוצר או שירות. זוהי גרסה קטנה של המוצר שניתן להשתמש בה כדי לבדוק ולאמת מושגים ותכונות לפני השקת מוצר מלא. . ה-MVP חייב להיות בר יישום תוך חודש אחד וניתן להשתמש בו כדי לחקור רעיונות ולבדוק תכונות חדשות. ה-MVP אינו "מוצר שלם", אבל הוא יכול לשמש כדרך לבחון את הרעיון שלך מבלי לבזבז יותר מדי זמן או משאבים על מוצר מלא. מכאן שכאשר אתם מפתחים אפליקציה כדאי לפתח אפליקציית דמה לנסות את האפליקציה וחווית השימוש בה ולהתבסס על זה בפיתוח האפליקציה המלאה יותר. מידע נוסף באתר https://www.shtibel.com/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סטארטאפ גלובלי? אתם חייבים להכיר את Tfactor
כל אחד רוצה לעשות היום אקזיט ולהימנות בין כל אותן חברות אשר הצליחו לצאת מהריבוע הזה שבו יושבים כל...
קרא עוד »
נוב 27, 2018
תובנות חיוניות: ניווט במערכות עסקיות להצלחה
בנוף ההולך ומתפתח של עסקים מודרניים, ניצול יעיל של מערכות עסקיות הוא בעל חשיבות עליונה. כסמכות מובילה...
קרא עוד »
נוב 23, 2023
סטארטאפ חברתי: גיוס משאבים מושכל
הקמתם סטארטאפ והגיע הזמן לגיוס ההון? ברכות ושיהיה המון בהצלחה. אמנם סטארטאפים רבים לא מצליחים בגיוס,...
קרא עוד »
יול 23, 2019