מה הוא פורטל ספקים

לא כולם יודעים אך פורטל ספקים הוא מוצר מאוד משמעותי ומאוד חשוב לכל בית עסק או ארגון. פורטל ספקים זה למעשה פלטפורמת תקשורת אינטרנטית מאובטחת שהיא מבוססת ענן.

מדובר למעשה בכלי שמשמש לצורך תקשורת בין גופי רכש לבין ספקים כאשר כך אפשר לנהל תהליכי מסחר אלקטרוניים מלאים. החל ממכרזים, עבור דרך הצעות מחיר, שליחת הזמנות, עדכון הזמנות, מעקב אחר תהליכי הייצור שזה כולל ניהול תעודות המשלוח, ניהול תעודות הקליטה, טיפול בהחזרות, ניהול שרשרות אספקה, טיפול בקבלות ובחשבוניות דיגיטליות עד לסטטוס התשלומים וכן הלאה.

למעשה מדובר בטכנולוגיות שלא היו עד כה. מדובר במערכות מתקדמות לעיבוד מידע לצורך ניהול מקצועי של העסקים על כל מה שכרוך בכך.

מהם הרווחים של פורטל ספקים?

עסקים הבוחרים להתנהל עם השירות של פורטל עסקים, נהנים משירות ייחודי הכולל –

חיבור לשותפי סחר כאשר ספקי הארגון מאוגדים בפורטל אחד וכך הם מעניקים את המענה היעיל והמושלם לכל אחד.

  • ניטור ובקרת חריגים – ברגע שיש מעקב אחר כל התהליכים, קל יותר להציג את המגמות, להציף את החריגים ואף לסייע בהקניית אפקטיביות גבוהה הן בקבלת החלטות והן בתהליכי הניהול.
  • חיסכון בזמן וכסף – חשוב להבין שמערכות הן יעילות במיוחד והן חוסכות את העבודה הידנית. מעבר לכך מושגת יעילות גבוהה יותר עבור כל הצדדים.
  • תוצאות יעילות ומהירות – המערכות הללו הן גמישות מאוד מה שלמעשה מקל מאוד על כל תהליכי העבודה המגוונים. באופן כזה מתאפשרת הטמעה מהירה וכך מתקבלות התוצאות במהירות יחד עם תוצאות ממשיות.

כדי ליהנות משירות כזה של פורטל ספקים, חשוב לפנות ולהיעזר בשירות של חברה מקצועית ומיומנת שיש לה את הניסיון בתחום  ERP אונליין ואת הידע המקצועי בשירות של פורטל עסקים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין גירושין כפר סבא – קווים לדמותו
בחירת עורך דין גירושין המתאים היא חשיבות עליונה כאשר מתמודדים עם המורכבות של הליכי גירושין. הבחירה...
קרא עוד »
ספט 05, 2023
הנהלת חשבונות לסטארטפים: מתי צריך להתחיל?
ניהול סטארט-אפ הוא למעשה ניהול עסק לכל דבר, ועל כן חשוב לבצע את כל תהליכי הנהלת החשבונות באופן מושכל...
קרא עוד »
אפר 20, 2020
מערכת מומלצת של בית חכם – כיצד בוחרים את החברה הנכונה
כל מוצר או מערכת שאנחנו מבקשים לרכוש, מעבר לשאלה, איך עושים את הבחירה הנכונה מה לקנות, אנחנו צריכים...
קרא עוד »
נוב 01, 2021