מה הוא פורטל ספקים

לא כולם יודעים אך פורטל ספקים הוא מוצר מאוד משמעותי ומאוד חשוב לכל בית עסק או ארגון. פורטל ספקים זה למעשה פלטפורמת תקשורת אינטרנטית מאובטחת שהיא מבוססת ענן.

מדובר למעשה בכלי שמשמש לצורך תקשורת בין גופי רכש לבין ספקים כאשר כך אפשר לנהל תהליכי מסחר אלקטרוניים מלאים. החל ממכרזים, עבור דרך הצעות מחיר, שליחת הזמנות, עדכון הזמנות, מעקב אחר תהליכי הייצור שזה כולל ניהול תעודות המשלוח, ניהול תעודות הקליטה, טיפול בהחזרות, ניהול שרשרות אספקה, טיפול בקבלות ובחשבוניות דיגיטליות עד לסטטוס התשלומים וכן הלאה.

למעשה מדובר בטכנולוגיות שלא היו עד כה. מדובר במערכות מתקדמות לעיבוד מידע לצורך ניהול מקצועי של העסקים על כל מה שכרוך בכך.

מהם הרווחים של פורטל ספקים?

עסקים הבוחרים להתנהל עם השירות של פורטל עסקים, נהנים משירות ייחודי הכולל –

חיבור לשותפי סחר כאשר ספקי הארגון מאוגדים בפורטל אחד וכך הם מעניקים את המענה היעיל והמושלם לכל אחד.

  • ניטור ובקרת חריגים – ברגע שיש מעקב אחר כל התהליכים, קל יותר להציג את המגמות, להציף את החריגים ואף לסייע בהקניית אפקטיביות גבוהה הן בקבלת החלטות והן בתהליכי הניהול.
  • חיסכון בזמן וכסף – חשוב להבין שמערכות הן יעילות במיוחד והן חוסכות את העבודה הידנית. מעבר לכך מושגת יעילות גבוהה יותר עבור כל הצדדים.
  • תוצאות יעילות ומהירות – המערכות הללו הן גמישות מאוד מה שלמעשה מקל מאוד על כל תהליכי העבודה המגוונים. באופן כזה מתאפשרת הטמעה מהירה וכך מתקבלות התוצאות במהירות יחד עם תוצאות ממשיות.

כדי ליהנות משירות כזה של פורטל ספקים, חשוב לפנות ולהיעזר בשירות של חברה מקצועית ומיומנת שיש לה את הניסיון בתחום  ERP אונליין ואת הידע המקצועי בשירות של פורטל עסקים.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

Office 365 איך הוא תורם לעסק שלך?

Office 365 היא חבילת יישומים מבוססת ענן המספקת גישה אחת ומאוחדת לכל הקבצים, האפליקציות והנתונים של החברה שלך. Office 365 נועד להיות דרך קלה לנהל

קרא עוד »

באיזה קורס Full Stack לבחור

קורס זה מיועד לאנשים שרוצים ללמוד על כל התחומים המקיפים של פיתוח מערכות. הוא כולל מספר נושאים כמו פיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות לנייד, ניתוח נתונים

קרא עוד »

טיפים לקידום אתר

אתר אינטרנט הוא ייצוג דיגיטלי של המותג של החברה שלך. זה צריך להיות מעוצב היטב, אינפורמטיבי ומושך את קהל היעד. אתרי אינטרנט צריכים להיות מעוצבים

קרא עוד »