הקמת סטראט-אפ חדש: איך בחירה נכונה של ספק האינטרנט יכולה לסייע לכם בביצועים?

ספק אינטרנט ITC

מקימים סטארט-אפ חדש? אתם כבר בטח מודעים לנתון הסטטיסטי הקשוח שמראה כי רק חמישה אחוזים מכלל הסטארט-אפים בעולם מצליחים ועל כן אנחנו בטוחים שאתם מתכוננים כראוי, מחשבים את הסיכונים בזהירות ומכינים רשת ביטחון למקרה שזה לא יעבוד בסופו של דבר. עם זאת, כנראה שרבים מכם בכלל לא מודעים כמה סטארט-אפים נופלים בגלל עניינים טכניים טיפשיים למדי, כמו בחירה של סביבת עבודה לא נעימה ומזמינה שלא מאפשרת לעובדים להוציא את המקסימום, רכישה של ציוד לא נכון ואפילו חיבור לספק אינטרנט לא מספיק איכותי. כן, יזמים רבים לא מצליחים להגיע ליעדים שלהם בגלל שתקשורת האינטרנט פשוט לא מאפשרת. בואו ננסה להבין למה זה כל כך חשוב.

קודם כל מהירות

בראש ובראשונה, סטארט-אפים צריכים אינטרנט מהיר, ולא כזה שרק מציע מהירות גלישה גבוהה על הנייר אבל לא מגיע אליה בפועל בגלל תשתיות ישנות ולא חזקות מספיק. כשאתם מתחברים לספק אינטרנט, אתם חייבים לוודא כי הוא משתמש בתשתיות חדשות ואיכותיות בלבד ולהקפיד לבקשת את החיבור המהיר ביותר שהוא מציע. קחו למשל את ספק אינטרנט ITC, שעובד הרבה מאד עם יזמים וחברות הזנק ונבחר פעם אחר פעם בגלל שהוא יודע להציע מהירות גלישה והעברת נתונים שאף ספק אחר לא באמת יכול להציע. כזה ספק אתם צריכים לבחור למעשה.

תמיכה ושירות

גם לאחר שבחרתם באפשרות לאינטרנט הכי מהיר שיש, צריך לזכור כי יש סיכוי שתקלות כלשהן עלולות להתרחש במהלך הדרך, גם אם מדובר בספק שידוע במיעוט תקלות, כמו ספק ITC לצורך העניין. הסיבה לכך היא סטארט-אפים מעבירים מידע בכמויות גדולות הרבה יותר ובמהירות גבוהה פי כמה וכמה מהמשתמש הביתי הממוצע ולכן חשוב שיהיה לכם גב חזק במקרים הללו. שווה בהחלט לבדוק עם הספק שלכם לגבי אפשרויות התמיכה ותוך כמה זמן תוכלו לקבל תמיכה טכנית ותפעול תקלות במקרי הצורך. ספק איכותי ומנוסה יכול לתת לכם תמיכה תוך כמה שעות במקרים הקיצוניים.

אבטחה

לבסוף, הבחירה בספק אינטרנט חשובה מאד מבחינת אבטחת המידע שלכם, שהיא קריטית כשמדובר במידע סודי של חברה שמתכננת לפרוץ לשוק. ITC למשל, הוא ספק שמציע לצד החיבור גם פתרונות אבטחה מתקדמים וזה משהו שבהחלט יכול לעזור לכם. כמו כן, שווה בהחלט להתייעץ עם הנציג בעת ההתחברות ולבקש לשמוע במיוחד על תוכנות וטכניקות הגנה שהוא מציע. שיהיה בהצלחה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכת מומלצת של בית חכם – כיצד בוחרים את החברה הנכונה
כל מוצר או מערכת שאנחנו מבקשים לרכוש, מעבר לשאלה, איך עושים את הבחירה הנכונה מה לקנות, אנחנו צריכים...
קרא עוד »
נוב 01, 2021
המדריך המקוצר להקמת סטארטאפ
אם אנחנו רוצים להישאר רלוונטיים בעידן הדיגיטלי הזה, אנחנו צריכים לחשוב כיצד נוכל להשתמש בכישורים...
קרא עוד »
נוב 12, 2022
לוח דרושים בתשלום – למה לי בעצם?
בישראל אחוז האבטלה הוא מאוד נמוך ואולי הנמוך ביותר בעולם המערבי, אין ספק כי זוהי תעודת כבוד לכלכלה...
קרא עוד »
נוב 24, 2018