פתיחת עסק רגיל vs וירטואלי

אחסון אתרים

 

מתלבטים לגבי פתיחת עסק רגיל או וירטואלי? אתם בדיוק במקום הנכון. במדריך זה נציג את היתרונות הגלומים בפתיחה של עסק וירטואלי, לעומת עסק רגיל. מוכנים? בואו נתחיל.

הקמת עסק וירטואלי: הדרך הטובה ביותר להתאים את העסק להרגלי הצרכן החדשים 

בעשור האחרון ניתן לראות זינוק במספר החנויות האינטרנטיות. הסיבה לכך נעוצה בשינויים דרסטיים בהרגלי הצרכן, ובפרט התנהגות צרכנים. למעשה, אם בעבר הצרכנים הגיעו עד לבית העסק לצורך ביצוע רכישה, כיום רבים מבקשים לעשות את הפעולה הזו מהבית, ובלחיצת כפתור. עדות לכך ניתן לראות בזינוק הדרמטי במספר הרכישות אשר בוצעו בתקופת הקורונה – זינוק של מעל 240%. אולם, בכדי להקים עסק אינטרנטי חשוב להבין כי מדובר בפרוצדורה אשר דורשת יצירת קשר עם חברה מקצועית אשר תדע לספק שירותים מקצועיים של הקמת אתר, תחזוקה, אבטחה ואחסון. בכדי שתוכלו להיות בטוחים בבחירה שלכם, מומלץ לבצע השוואה בין חברות לאחסון אתרים אשר מעניקות לכם את השירות הטוב ביותר – במחיר נוח אשר תואם למסגרת התקציב שלכם. בכך, תוכלו לנהל את החנות שלכם בצורה נכונה ועם שימת דגש על אחסון האתר באופן רציף, ובכך להימנע ממצב שבו האתר מושבת או קורס והמידע המוטמן נעלם.

מהם היתרונות של עסק וירטואלי?

כאשר אתם מקימים עסק רגיל, אתם נדרשים לבצע אין ספור פעולות בירוקרטיות. נוסף לכך, ישנם תשלומים שוטפים כמו ארנונה, חשמל, מים וכן התמודדות עם הרשות המקומית, כולל קבלת אישור מצד כיבוי אש וחברת החשמל. מדובר בעלויות אשר יכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים, לעומת הקמה של עסק וירטואלי. הקמה של עסק וירטואלי היא חסכונית הרבה יותר, וכיום ניתן לקבל שירות של הקמה ואחסון של אתרים בעלות כספית נוחה מאוד. יתרה מכך, בניהול של עסק וירטואלי תוכלו לוותר על מגוון שירותים כמו שירות פרונטלי של לקוח, ולהתמקד במענה ללקוח אשר נעשה באמצעות בוט אשר מותקן באתר שלכם. בכך, תוכלו להעניק שירות ללקוח מבלי שהוא צריך להתייצב פיזית בחנות, ובהתאם לכך להגדיל את תמהיל הלקוחות שלכם. באמצעות אתר וירטואלי ניתן לפנות למגוון רחב יותר של לקוחות, במקום חנות פיזית אשר ההגעה אליה מתאפשרת רק בעבור מי אשר קרוב למיקום החנות.

כיצד ניתן לקבל תנופה בעבור עסק וירטואלי?

בכדי לבסס את החנות הוירטואלית, אתם לא צריכים לשלם (כפי שהייתם נדרשים בעסק רגיל) עשרות אלפי שקלים בעבור פרסום מסורתי כמו עלונים, תשדיר ברדיו וכו'. למעשה, באמצעות חברה מקצועית ניתן לקדם את האתר שלכם באמצעות קידום אורגני או ממומן, ובכך להגיע לתוצאות הראשונות של מנוע החיפוש של גוגל. מדי יום נכנסים למנוע עשרות אלפי לקוחות פוטנציאלים, ולכן מדובר בדרך נהדרת בעבורכם למנף את העסק שלכם ולפנות לקהל יעד רחב וממוקד.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

סרטוני תדמית

סרטוני תדמית

סרטוני תדמית מניעים לפעולה בצורה הטובה ביותר והחדשנית ביותר. נראה שאיך שלא נסתכל על זה, (או שכן..), סרטוני תדמית יוצרים לנו במוח משהו ששום ערך

קרא עוד »