חשיבות התמונות באתרי מסחר

חשיבות התמונות באתרי מסחר

תמונה טובה שווה יותר מהרבה מילים. כן, מראה עיניים ממחיש לבן האדם את הדברים ויוצר את הרושם הנכון. וגם בתחומי המסחר מכירים את העובדה הזו. כן, בזמן בניית אתר מסחר חשוב מאוד כי תהיינה משולבות תמונות מתאימות שתעשינה את העבודה. הבה ונבין מדוע בנק תמונות חשוב כל כך, למה שווה להשקיע בזה? ומהי התועלת של התמונות.

במה מועילות התמונות באתרי המסחר?

  • מעורר עניין – תמונות טובות מעוררות עניין בקרב הגולשים. כך שכאשר נכנסים לאתר, לא רואים טקסטים ארוכים ומשמימים או הסברים ארוכים שצריך לעיין בהם כדי להבין. אלא תמונות יפות שצדות את העין. כאשר יש התעניינות באתר יש יותר זמן שהייה בתוכו.
  • מסייע להבנה – לעיתים אנחנו מנסים להעביר מסר או להסביר דבר מה. ואנו ניצבים מול קושי. כן, לא תמיד קל לתרגם למילים תהליך או מציאות מסוימת. כאן יכולות התמונות לבוא לעזרתנו ולעשות עבורנו את העבודה. כי תמונה טובה עשויה להפשיט את המושג או את התהליך לגולשים. כך הם יוכלו להבין במה מדובר.
  • מחבר את הגולש – כל בעל אתר מסחרי מחפש ליצור קשר אישי עם הגולשים. בעולם המסחר כולם כבר יודעים שקשר אישי הוא זה שבסופו של דבר יחבר בין בעל העסק לבין הלקוחות. כאשר רואים תמונה אוטנטית של בעל העסק, הצוות, המשרדים, אולם הייצור וכדומה, הגולש מכיר טוב יותר את החברה והוא חש שהוא מתחבר אליהם ואל השירות שהם נותנים. במיוחד אם הוא חש זיקה לפעילות שלהם והוא מסיק כי זו אכן חברה כלבבו.
  • מועיל לקידום – כולנו יודעים שמלבד ליצירת עניין עבור גולשים יש לנו אתגר משמעותי נוסף, והוא לגרום לגוגל לקדם את האתר שלנו ולשים אותו בקדמת הבמה בדפי התוצאות של החיפושים. תמונות, וידאו, טקסטים ולמעשה כל תוכן טוב ומעורר עניין מקדם את האתר ומשכנע את גוגל כי האתר מעניין, מגוון ומציע שפע של תכנים איכותיים. התוצאה היא שגוגל יעלה את האתר בדפי התוצאות ואתם תזכו בכניסות רבות יותר לאתר. מה שכמובן יוכל להעלות את כמות הרכישות ואת היקף הרכישות.
  • היכנסו עכשיו לבדיקת מאגרי תמונות מומלצים.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

Office 365 איך הוא תורם לעסק שלך?

Office 365 היא חבילת יישומים מבוססת ענן המספקת גישה אחת ומאוחדת לכל הקבצים, האפליקציות והנתונים של החברה שלך. Office 365 נועד להיות דרך קלה לנהל

קרא עוד »

באיזה קורס Full Stack לבחור

קורס זה מיועד לאנשים שרוצים ללמוד על כל התחומים המקיפים של פיתוח מערכות. הוא כולל מספר נושאים כמו פיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות לנייד, ניתוח נתונים

קרא עוד »

טיפים לקידום אתר

אתר אינטרנט הוא ייצוג דיגיטלי של המותג של החברה שלך. זה צריך להיות מעוצב היטב, אינפורמטיבי ומושך את קהל היעד. אתרי אינטרנט צריכים להיות מעוצבים

קרא עוד »