קורס ניהול רשתות – מה תלמדו בקורס?

מנהלי רשת אחראים על הניהול הכולל של תשתית הרשת של החברה. הם גם אחראים לתחזוקה ולתחזוקה של הזמינות של רשתות אלו על ידי הבטחתן להישאר מעודכנות בפרוטוקולי האבטחה העדכניים ביותר, עדכוני תוכנה ותיקונים, כמו גם שירותים נוספים הנדרשים לתפעול מוצלח של רשתות החברה. מידע זה הוא משאב טוב להסתכל עליו כאשר מחפשים את העבודה הבאה שלך. 

אם אתה מכיר את המאפיינים של רשתות מנוהלות היטב, אז אתה יכול לעצב רשת שתתאים לצרכיך ברוב הבחינות ואולי להפוך אותה לאבטחה יותר מהרשת הקיימת כיום. מנהלי רשת מספקים תמיכה ברמה גבוהה עבור הרשתות שלהם. הם מעורבים במגוון רחב של פרויקטים, החל מניהול הנתונים והתעבורה הקולית ועד ליישום חיבור נקודתי בין שני משרדים. חובות אלו חיוניות לאבטחת הרשת, והן יכולות לכלול את הדברים הבאים: היבטי אבטחה של הרשת לרבות חומות אש, זיהוי פריצות מכשירים, ואבטחת יישומים. ניהול שירותי רשת עבור אפליקציות ונתונים, כולל ניהול תעבורה עבור תעבורת קול, וידאו ונתונים. תמיכה בפריסה ברשת של טכנולוגיות שכבה 2 (שיקוף יציאות) ושכבה 3 (העברת מנות בסיסית). יותר מהרשת הקיימת כיום.

מה לומדים בקורס ניהול רשתות?

קורס ניהול רשתות למעשה מחולק לשני חלקים. החלק הראשון מתמקד ביסודות ניהול הרשת, ומכסה מושגי רשת בסיסיים כגון כתובת IP, רשת משנה, פרוטוקולי ניתוב, שרתי DNS ועוד. החלק השני של הקורס מכסה מספר נושאים מתקדמים כולל תצורת רשת מתקדמת עבור רשתות וירטואליות ושרתי DHCP, ערימות TCP/IP עבור רשתות אלחוטיות ו-VPNs. הקורס מבוסס על תצורות רשת אמיתיות של Cisco IOS. הקורס מתמקד בעיקר בהגדרת הרשת עם משתמש-על יחיד, אולם הוא מכסה גם כיצד להגדיר מספר משתמשי-על. המדריך יכול גם להשתמש במספר כלים שאינם מבוססי IOS כגון NetFlow, Performance Monitor ו-SNMP על מנת להגדיר את התקני הכיתה. והתקנים ברשת AAA. כל הפקודות בהן נעשה שימוש במהלך הקורס זמינות כחלק מתעודת הניתוב והמיתוג של CCNA.

לפרטים ולהרשמה בקרו באתר של שיא סקיוריטי>>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שירותי ענן – מה זה אומר?
טכנולוגיית גיבוי בענן הפך לדרך פופולרית מאוד לאחסון נתונים, והפך הכרחי לכל עסק לשמור על מערכת גיבוי...
קרא עוד »
ינו 31, 2023
כיסאות גיימינג – נהנים יותר
כסאות גיימינג הם חלק חיוני בהתקנה של כל גיימר. הם מספקים נוחות, תמיכה ויתרון תחרותי לשחקן. כסאות...
קרא עוד »
אוק 27, 2022
מאגר תמונות
כולנו היינו במצב שבו אנחנו צריכים להשתמש בתמונה עבור פוסט בבלוג, מצגת או מאמר ולא מוצאים את המושלם. יש...
קרא עוד »
דצמ 01, 2022