סרטון שיווקי – הדרך הטובה ביותר לשווק את עצמנו

ישנן דרכים שונות כיצד אנחנו יכולים להגיע אל קהל היעד שלנו ולהציע להם את המוצרים, שירותים או כל דרך אחר שאנחנו מספקים. אנחנו יכולים לעשות זאת באמצעות פרסומות ברדיו, טלוויזיה, עיתונות או דרך האינטרנט, יש לנו אפשרות לעשות זאת דרך שיווק פנים אל פנים, שיווק למכשירי הסלולר או למייל הפרטי שלהם ועוד. 

אחת האופציות הטובות ביותר היא באמצעות סרטון שיווקי. מדובר על סרטון אותו אנחנו יכולים לייצר באמצעות אנשי מקצוע, גורמים מומחים שידעו לאפיין את הצרכים שלנו,קהל היעד אליו אנחנו רוצים לפנות וכן את התנאים שעומדים לרשותנו. באמצעות סרטון זה נוכל להציג את המאפיינים הרלוונטיים של העסק שלנו בכלל ובפרט כל מה שקשור למוצר או השירות אותו אנחנו מבקשים לשווק. 

יש לנו אפשרות להשתמש בסרטון מתי שאנחנו רוצים, איך אנחנו שרוצים, בין אם זה דרך אתר האינטרנט שלנו, בין אם זה דרך רשתות חברתיות, ובין אם זה באופנים אחרים. 

כיצד נכון לייצר סרטון שיווקי

מלבד הנקודות שתיארנו, לגבי האפיונים והצרכים שלנו, אזי שיש לנו עוד שורה ארוכה של אמצעים שיכולים לעזור לייצר סרטון ברמה גבוהה שישרת אותנו. בין היתר, אנחנו צריכים לדעת שהסרטון צריך להיות מתומצת, קצר, אך מספיק מפורט בשביל לספק מידע רלוונטי לצופים, כך שהם ידעו מה בדיוק אנחנו מספקים, מה היתרונות ובאילו תנאים אנחנו מספקים את המוצר או השירות. 

חשוב מאוד שאנחנו נמשוך אותם ליצור איתנו קשר. כלומר, זה לא יהיה נכון מצידנו אם אנחנו נציג להם הכל דרך סרטוני תדמית לעסקים, ולא נעורר בהם עניין כזה או אחר ליצור איתנו קשר. אנחנו צריכים להתייחס לסרטון ככלי שימשוך תשומת לב ויגרום לצופים לרצות לפנות אלינו דרכו.

אהבתם את המאמר, מוזמנים לשתף אותו ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מבית סטארטאפיזם

Office 365 איך הוא תורם לעסק שלך?

Office 365 היא חבילת יישומים מבוססת ענן המספקת גישה אחת ומאוחדת לכל הקבצים, האפליקציות והנתונים של החברה שלך. Office 365 נועד להיות דרך קלה לנהל

קרא עוד »

באיזה קורס Full Stack לבחור

קורס זה מיועד לאנשים שרוצים ללמוד על כל התחומים המקיפים של פיתוח מערכות. הוא כולל מספר נושאים כמו פיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות לנייד, ניתוח נתונים

קרא עוד »

טיפים לקידום אתר

אתר אינטרנט הוא ייצוג דיגיטלי של המותג של החברה שלך. זה צריך להיות מעוצב היטב, אינפורמטיבי ומושך את קהל היעד. אתרי אינטרנט צריכים להיות מעוצבים

קרא עוד »